Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon arka sağ kapı kilit arızası

Bendede aynı sorun vardı bugün yaptırdım bana komple merkezi kilit değişecek 690 ₺ fiyat verdiler. Kilitçiye gittim 150 ₺’ye yaptırdım tamir takımı varmış adamda 1 saatte söktü taktı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merhaba aynı sıkıntı benim sol kapıda olmuştu, söktük taktık 3 gün çalıştı. sonra yine bozuldu, tekrar söktük 20 tl motor aldık taktık ama doğru çalışmadı usta epey uğraştı sonunda motorun birini iptal etti, iki motor oluyor o kapılarda şimdi sorunsuz çalışıyor bir yıldır , ama aynı sorun şimdi sağ kapıda oldu daha baktırmadım

Bendede aynı sorun vardı bugün yaptırdım bana komple merkezi kilit değişecek 690 ₺ fiyat verdiler. Kilitçiye gittim 150 ₺’ye yaptırdım tamir takımı varmış adamda 1 saatte söktü taktı

Merhabalar, nerede yaptırdığınız konusunda bilgi paylaşır mısınız, teşekkürler

maalesef leonlarda bagaj kilidi ve arka kapı kilidi kronik.

leon mk2 kullanıpta bu iki aksamın bozulmadan çalıştığını hiç duymadım.

2 sefer bagaj kilidini tamir ettirdim ( değiştirmedim ) sağ arka kapı da aldığımdan beri sürekli kendi kendine bozulur ve ne zaman tamir ettirmeye niyetlensem kendi kendine düzelir. örneğin 2 gün önce çalışmıyordu, ön kapıdan arkayı 1 sefer açıp kapatıyordum bugün ne olduysa kendiliğinden kilitleyip açmaya başladı.

ben de üstüne düşmüyorum, o da düşmüyor.

motorla ilginç bi ilişki içerisindeyiz.

Arkadaşlar bazı problemin çok üstüne gitmeye gerek yok neden bende ön kapı kumanda ile şöför kapısını açmıyordu nolduysa sonradan düzeldi problem yok.

benim sorun çözüldü arkadaşlar , yalova da gittim bir ustaya şipşak söktü taktı kilitçi 100 tl ye halloldu . gidip elektrikçilere vs uğraşmayın sorun fazla bir şey değil ama iyi ustaya gidin

Kardeş aynı sıkıntı bendede olmuştu benim aracımda 2009 model sol arka kapıda kilit içerisinde pile benzer iki adet siwiç var Kuman’da ile iletişim sağlayan onları değiştirdi usta şimdi bir sorun yok eskisi gibi çalışıyor muhtemelen leonlarda kronik bir arıza kiliti değiştirmeye kalkarsan 400 tl civarında ben 60 tl vermiştim şimdi sağ arka kapı kiliti arızalandı

Benimde başıma gelmişti bana komple merkez değişecek dediler 800 küsür lira fiyat çıkardılar. İşçilik hariç. İSTANBUL BAĞCILAR GÜNGÖREN SANAYİ SİTESİNDE (KİLİTÇİ YUSUF) var sağlam esnaf 150₺’ye işimi halletti. Kapı kilidinin tamir takımını değişti. 1-2 ay sonrada sattım sonra ne oldu bilmiyorum ama adamların işini iyi yapıyor

Geri
Üst Alt