Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Arka Kelebek Camı-Cam Filmi

Olmadı dediğiniz gibi kelebekleri filmletmeyecem. Sizin araçta da arka kapı ve bagaj camı fabrika çıkışı renkli mi? Renkliyse ön kapı camlarıyla ortak film koyuluğunu nasıl yakaladınız, arkalar 2 numara ve ön kapılar 1 numara gibi mi?
Benim araçta renkliydi.
Ziebart 2 numara yaptırmıştım. Arada cok az ton farkı oldu...

Olmadı dediğiniz gibi kelebekleri filmletmeyecem. Sizin araçta da arka kapı ve bagaj camı fabrika çıkışı renkli mi? Renkliyse ön kapı camlarıyla ortak film koyuluğunu nasıl yakaladınız, arkalar 2 numara ve ön kapılar 1 numara gibi mi?
Arka kapılar ve bagaj camı koyu yeşil fabrıka çıkışı. Renk fark edeceği için arkaya takıp takmamak isteğe bağlı bence.
Ben orjinalmiş gibi olmasını istedim ve
Ön cam 1
Yan camlar (ön-arka) ve bagaj 2 no. Yaptırdım

Arka kapılar ve bagaj camı koyu yeşil fabrıka çıkışı. Renk fark edeceği için arkaya takıp takmamak isteğe bağlı bence.
Ben orjinalmiş gibi olmasını istedim ve
Ön cam 1
Yan camlar (ön-arka) ve bagaj 2 no. Yaptırdım
Benim araçta renkliydi.
Ziebart 2 numara yaptırmıştım. Arada cok az ton farkı oldu...

Teşekkürler.
Ön cam ve arka kelebek camlar hariç 2 numara yaptırmak mantıklı gibi.

ben daha yeni yaptırdım. sorduğumda oraya plastik olması sebebiyle yapamayacaklırın söylemişlerdi bana da. ben de yaptırmadım çok sırıtmıyor zaten

Bnm araca aldigim arkadas cektirmis ama hicbir sorun yok sisme kabarma sorunsuz biniyorum

tüm hepsine 2 numara orta çektir. ben ön kapılara 1, arka kapı ve bagaj camına 2 çektirdim. ilk başlarda iyidi sonra cücük gibi oldu. bu ay yeni çektiricem.

en temizi automix perde takmatik..seat her araca uygun cama uygun imalat yapılıp gönderiliyor.filmden ucuz hem film nıyetıne kullan hem de guneşden korur sellektör yapanlarıda ışıgı keser...bu konuyla ilgili pyalaşımda bulunacam aracımdan...
Merhaba
konu ile ilgili daha detaylı bilgi verebilir misiniz nerede,kaça yapılıyor mümkünse resimleri.

Günaydın arkadaşlar
Bende aracıma cam filmi düşünüyorum,ancak geçenlerde bir arkadaşıma boğazda 182 tl ceza kesmişler filmleri söktür karakola göster cezayı kaldırayım demiş acaba yaptırırsam böyle sorunla karşılaşır mıyım konu başka önerileriniz var mı?

Merhaba
konu ile ilgili daha detaylı bilgi verebilir misiniz nerede,kaça yapılıyor mümkünse resimleri.
leon için takmatik automix diye aratırsanız googlede çıkar.aracımda takılı resimlemem lazım otopark uzak şantıyedeyım
Automix Seat Leon Araca Özel Perde 2008-2010 3 Cam 10256751 cordobaya göre aldım camlara uyumlu.hem güneşten korur hem sellektörden ayrıca film havası verir.pencere açma kapamaya engel yok.2013 model leonlar içinde mevcut olması lazım temsili yolladım

leon için takmatik automix diye aratırsanız googlede çıkar.aracımda takılı resimlemem lazım otopark uzak şantıyedeyım
Automix Seat Leon Araca Özel Perde 2008-2010 3 Cam 10256751 cordobaya göre aldım camlara uyumlu.hem güneşten korur hem sellektörden ayrıca film havası verir.pencere açma kapamaya engel yok.2013 model leonlar içinde mevcut olması lazım temsili yolladım
İnternet te aradım ama 2012 model var 2013 farklı zannediyorum.

Geri
Üst Alt