Leon Arka Kelebek Camı-Cam Filmi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon Arka Kelebek Camı-Cam Filmi

focus

Kayıtlı Üye
Saygı değer forumdaşlar,
Aracım 2012 model Leon Copa Plus. Arka camlar orjinal koyulaştırılmış, ancak daha koyu yapmak üzere cam filmi yaptırmak istiyorum. Bu konuda görüştüğüm birkaç yer, arka kelebek camın plastik olmasından dolayı dıştan farklı bir cam filmi yapıldığını söyledi. Farklı bir yerdeyse arka kelebek camına film çekemeyeceklerini söyledi.

Bu konuda aracına film çektirmiş üyelerden yorumlarını almak istiyorum. Arka kelebek cam için nasıl bir yöntem izlenmelidir?

Teşekkürler.

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bence hiç ellemeyin bırakın orası öyle kalsın çok problem olacağını zannetmiyorum ben

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Koyılaştırılmış cama niye film kaplatacaksın ki... Bence de elleme...

#ismail

Kayıtlı Üye
Ben yaptırmamıştım. Sırıtmıyor...ama isterseniZ sprey boyayla karartabilirsiniz.

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Gerek yok bence bırakın öyle kalsın

Beni EDS ler İYİ tanır

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
kelebek camı plastikimsi bir maddeden olduğu için ısıtıcıyı görünce erime yapıyor.
benimde arka kelebeklerde film yok...

kirlisakal

Teknik Koordinatör
en temizi automix perde takmatik..seat her araca uygun cama uygun imalat yapılıp gönderiliyor.filmden ucuz hem film nıyetıne kullan hem de guneşden korur sellektör yapanlarıda ışıgı keser...bu konuyla ilgili pyalaşımda bulunacam aracımdan...

focus

Kayıtlı Üye
en temizi automix perde takmatik..seat her araca uygun cama uygun imalat yapılıp gönderiliyor.filmden ucuz hem film nıyetıne kullan hem de guneşden korur sellektör yapanlarıda ışıgı keser...bu konuyla ilgili pyalaşımda bulunacam aracımdan...
Takmatik perde düşünülebilir. Fiyatları ne civarda? paylaşımıda merakla bekliyorum.

focus

Kayıtlı Üye
kelebek camı plastikimsi bir maddeden olduğu için ısıtıcıyı görünce erime yapıyor.
benimde arka kelebeklerde film yok...
Olmadı dediğiniz gibi kelebekleri filmletmeyecem. Sizin araçta da arka kapı ve bagaj camı fabrika çıkışı renkli mi? Renkliyse ön kapı camlarıyla ortak film koyuluğunu nasıl yakaladınız, arkalar 2 numara ve ön kapılar 1 numara gibi mi?