Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Arka Kelebek Camı-Cam Filmi

focus

Kayıtlı Üye
Saygı değer forumdaşlar,
Aracım 2012 model Leon Copa Plus. Arka camlar orjinal koyulaştırılmış, ancak daha koyu yapmak üzere cam filmi yaptırmak istiyorum. Bu konuda görüştüğüm birkaç yer, arka kelebek camın plastik olmasından dolayı dıştan farklı bir cam filmi yapıldığını söyledi. Farklı bir yerdeyse arka kelebek camına film çekemeyeceklerini söyledi.

Bu konuda aracına film çektirmiş üyelerden yorumlarını almak istiyorum. Arka kelebek cam için nasıl bir yöntem izlenmelidir?

Teşekkürler.

Bence hiç ellemeyin bırakın orası öyle kalsın çok problem olacağını zannetmiyorum ben

Koyılaştırılmış cama niye film kaplatacaksın ki... Bence de elleme...

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Ben yaptırmamıştım. Sırıtmıyor...ama isterseniZ sprey boyayla karartabilirsiniz.

Gerek yok bence bırakın öyle kalsın

Beni EDS ler İYİ tanır

kelebek camı plastikimsi bir maddeden olduğu için ısıtıcıyı görünce erime yapıyor.
benimde arka kelebeklerde film yok...

en temizi automix perde takmatik..seat her araca uygun cama uygun imalat yapılıp gönderiliyor.filmden ucuz hem film nıyetıne kullan hem de guneşden korur sellektör yapanlarıda ışıgı keser...bu konuyla ilgili pyalaşımda bulunacam aracımdan...

en temizi automix perde takmatik..seat her araca uygun cama uygun imalat yapılıp gönderiliyor.filmden ucuz hem film nıyetıne kullan hem de guneşden korur sellektör yapanlarıda ışıgı keser...bu konuyla ilgili pyalaşımda bulunacam aracımdan...

Takmatik perde düşünülebilir. Fiyatları ne civarda? paylaşımıda merakla bekliyorum.

kelebek camı plastikimsi bir maddeden olduğu için ısıtıcıyı görünce erime yapıyor.
benimde arka kelebeklerde film yok...

Olmadı dediğiniz gibi kelebekleri filmletmeyecem. Sizin araçta da arka kapı ve bagaj camı fabrika çıkışı renkli mi? Renkliyse ön kapı camlarıyla ortak film koyuluğunu nasıl yakaladınız, arkalar 2 numara ve ön kapılar 1 numara gibi mi?

Geri
Üst Alt