Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Arka kapı sorunu

Emin5406

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar... Benim 2011 leonun arka kapısı içeriden açılıyor fakar dışarıdan açılmıyor. Üstün körü bir ustaya götürdüm küçük sarı bir parça verdi bundan alman gerek onun ucu kopmş teli tutmuyor mu ne dedi. nereye baksam bulamadım. Acaba başından savmak için mi yolladı sorun ne olabilir nerede yaptrabilirim? teşekkürler

ilginç telin ucu kopsa içerden açılmaz dışardan açılır benim octavia da öyle oluyordu.

O parçayı yetkili servislerden araştırabilirsiniz numune ile.

Çok zor bir parça değilse sanayi işi tornaci veya cnc işleri yapanlara gösterin parçanın resmi olsa net birşey söylerdim

bu parçanın birde ucu varmış kapanan o yokmuş sanırım, kapı o yüzden içeriden açılmıyormuş. Nereye baktımsa bulamadım yardımcı olabilcek bi arkadaş var mı acaba

Çok ayrıntılı bi parçaya benziyor:( daha basit olsaydı sana yarımcı olmaya çalışırdım ama şu durumda çıkmacıları gezmen gerekecek gibi gözüküyor.

bu parçanın birde ucu varmış kapanan o yokmuş sanırım, kapı o yüzden içeriden açılmıyormuş. Nereye baktımsa bulamadım yardımcı olabilcek bi arkadaş var mı acaba

Parçanın kırılıp ayrılan kısmı kapının içine düşmüş olabilirmi? Birde parça temin edilirse montajını yapmak kolaymı yoksa tamirciyemi gitmek gerek?

Geri
Üst Alt