Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon arka folyo kaplama

Aynen o baloncuklar iğneyle bi kenarından delinip ısıtılmadığı sürece gitmez. Kırışıklıklar zaten hiç gitmez. Benim anlamadığım tampon neysede , aynalar için biraz gerdirselerdi hiç baloncuk kalmadan kaplanırdı. Neyse biraz kullanın arkadaşınızmış zaten. canınızı sıkarsa gidersiniz tekrar.

Önceki aracım poloydu bende tavanını karbon kaplatmıştım banada aynısını demişti usta 3-4 gün sonra geçer diye geçmedi.. Acı bir tecrübe oldu bana

maşallah güzel olmuş güle güle kullan onur

Önceki aracım poloydu bende tavanını karbon kaplatmıştım banada aynısını demişti usta 3-4 gün sonra geçer diye geçmedi.. Acı bir tecrübe oldu bana

carbon folyo aslında en kolayı desenli olduğu için hatayı göz yanılmasyıla yok edebiliyor :)
Eğer baloncuklar çok ufak ise sorun yok kısa sürede geçer ancak baloncukların çevresinde buruşma varsa sıkıntı

Onur Kabarcıklar Gitmez O igneyle delmede o işin.. "ib.gidir.." Yani Tam Yapamadım Kabarcık oldu bari göze batmasın denmesidir..
Asıl olan kaplama yapıldıgında hiç kabarcık bırakmadan yapabilmektir.. İşin Ehli O şekilde yapar, Arkadaşına bi sözüm yok çok abartılacak bişey de yok sonuçta o deliklerden tutupta ayrılmaz kaplama fakat ehil usta kabarcık bırakmadan çeker o kaplamayı.. Ayrıca Bilgisayarı unutmadım her an rahatsız edebilirim seni..

Birde bu arka tampon kaplama olayını ben bi türlü sevemedim makyajlı kasada.. Sen begenmesen yaptırmazdın güle güle iyi günlerde kullan:eek:key:
Selcuk abi beklemedeyim senden gelcek telefonu bekliyorum.Bu folyo isinin bole zor olcagini hic bilmiyordum biran gaza gelip yaptirdim.Ne baloncuk olcagindan haberim vardi yada diger hatalardan ben boya gibi birsey bekliordum.Baloncuklar ole cok buyuk degil yane fazla miktardada yok ama genede yapmacik duruyor.Daha demin bu uygulamayi yapan birkac arkadasimla gorustum disarda onlarda gececegini solediler gunes isigiyla icini rahat tut dediler ama kis geldi hangi gunes:) neyse gece kendimi teselli ediyorum baloncuk falan hic bir kusur belli degil:)fr tampon alsam dunya para boyatmaya kiyamadim body kit oda pahali i am a student yane bende kaplatayim dedim neyapiyim:)

carbon folyo aslında en kolayı desenli olduğu için hatayı göz yanılmasyıla yok edebiliyor :)
Eğer baloncuklar çok ufak ise sorun yok kısa sürede geçer ancak baloncukların çevresinde buruşma varsa sıkıntı
Evet baloncuklar ole cok abarti degil ama burusma dedigimde folyo yapismadam once katlanip kirilmis cizgi seklinde duruyor benim icin baloncuklar gitsin yeter:)umarim dediginiz gibi yok olur hepsi

onurum hayırlı olsun güle güle kullan yanlız benim fikrim keşke mat kaplatsaydın :eek:key:

Aynaları kaplatmak yerine 50 100 tl ye Piano Black yaptırabilirsiniz daha güzel ve mantıklı. kaplama kabarıyo fln yapıskanı cıkıyo.

Geri
Üst Alt