leon arka folyo kaplama | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon arka folyo kaplama

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında ONUR AKÇA tarafından paylaşıldı.

1. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Sevgili arkadaşlar,uzun bir süre düşündükten sonra aracımın arka tampon alt kısmını ve aynalarına Piano Black folyo kaplama uygulaması yaptırdım.Görüntü olarak çok hoş dursada bazı yerlerde ufak baloncuklar ve kırışmalar var özellikle aynalarda.Ustanın iğne ucuyla çoğunu patlattıktan sonra geriye kalan hataların 4-5 gün içince güneş görmesiyle düzeleceğini soledi ama bana pek mantıklı gelmedi.Eğer aranızda bu tarz tecrübesi olan varsa gerçekten zamanla folyo kendini topluyormu yoksa sadece ustanın beni geçiştirmesimi ? Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

2. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    FR style he gülegüle kullan.

3. ss boy

ss boy SCW Üyesi

88
    45
    18
    slm..hayırlı olsun

bende aynaları ve aero arka tampon alt tarafını kaplattım.Aynalarda hiç bi sorun olmadı şimdilik,sadece arka tarafı cim bom un antalya deplasmanındaki maçına gitmiştik orda altını sürttüm :( onda biraz sıkıntı oldu o kdr onuda bu hafta sonu düzelttiricem inşallah...

4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    ustanızın dediği doğru zamanla güneş gördükçe folyo topluyor kendini ufak baloncuklarda kayboluyor. sıkıntı yapmaya gerek yok. güzel olmuş iyi günlerde kullanın

5. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Alta kadar siyah olunca daha güzel olsada işte buyuzden kaplamayı tampunun alt kısmına kadar ındırtmedim.Cünku bizim arabaların onu degılde arkası surtuyor işin garibi:)

6. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Cok tesekkur ederim ama işte kaplama güneşi nezaman görücek kış geldi:) artık ilk bahara kadar bakıp canımızı sıkmıcaz:)

7. ss boy

ss boy SCW Üyesi

88
    45
    18
    sen nerde kaplattın bunu onur?

8. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    istanbul avcılarda drag tuning diye biryer var sahibi benim beylikduzunden arkadasım usta dedıgım kişi yane:)

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Kırışıklıklar gitmeyecektir ama küçük hava kabarcıkları gidebilir. ama neden fönle ısıtıp yapmadılarki,,,

10. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    fönle ısıtıp yaptılar ama genede kabarcık olustu.Özellikle aynalarda daha çok belli

Sayfayı Paylaş