Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon arka folyo kaplama

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
nxs11e.jpg

o7km78.jpg

Sevgili arkadaşlar,uzun bir süre düşündükten sonra aracımın arka tampon alt kısmını ve aynalarına Piano Black folyo kaplama uygulaması yaptırdım.Görüntü olarak çok hoş dursada bazı yerlerde ufak baloncuklar ve kırışmalar var özellikle aynalarda.Ustanın iğne ucuyla çoğunu patlattıktan sonra geriye kalan hataların 4-5 gün içince güneş görmesiyle düzeleceğini soledi ama bana pek mantıklı gelmedi.Eğer aranızda bu tarz tecrübesi olan varsa gerçekten zamanla folyo kendini topluyormu yoksa sadece ustanın beni geçiştirmesimi ? Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

slm..hayırlı olsun

bende aynaları ve aero arka tampon alt tarafını kaplattım.Aynalarda hiç bi sorun olmadı şimdilik,sadece arka tarafı cim bom un antalya deplasmanındaki maçına gitmiştik orda altını sürttüm :( onda biraz sıkıntı oldu o kdr onuda bu hafta sonu düzelttiricem inşallah...

ustanızın dediği doğru zamanla güneş gördükçe folyo topluyor kendini ufak baloncuklarda kayboluyor. sıkıntı yapmaya gerek yok. güzel olmuş iyi günlerde kullanın

slm..hayırlı olsun

bende aynaları ve aero arka tampon alt tarafını kaplattım.Aynalarda hiç bi sorun olmadı şimdilik,sadece arka tarafı cim bom un antalya deplasmanındaki maçına gitmiştik orda altını sürttüm :( onda biraz sıkıntı oldu o kdr onuda bu hafta sonu düzelttiricem inşallah...
Alta kadar siyah olunca daha güzel olsada işte buyuzden kaplamayı tampunun alt kısmına kadar ındırtmedim.Cünku bizim arabaların onu degılde arkası surtuyor işin garibi:)

ustanızın dediği doğru zamanla güneş gördükçe folyo topluyor kendini ufak baloncuklarda kayboluyor. sıkıntı yapmaya gerek yok. güzel olmuş iyi günlerde kullanın
Cok tesekkur ederim ama işte kaplama güneşi nezaman görücek kış geldi:) artık ilk bahara kadar bakıp canımızı sıkmıcaz:)

Kırışıklıklar gitmeyecektir ama küçük hava kabarcıkları gidebilir. ama neden fönle ısıtıp yapmadılarki,,,

Geri
Üst Alt