Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Arıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet kardeşim önderdiğin aracı biliyorum, çok şahane ama benim bütçemide biliyorsun bahsetmiştim. çoook aşıyor. hayırlı satışlar olsun size inşallah.

içi kirli, yıpranmış diyince soğuma geldi zaten. sigara içilmemiş diye yazmış, koltukda sigara yanığı varmış :) hakkında ne duydun kardeşim? merak ettim...
sana yaramaz abi yazılanlar da yalan
satan da antepli değil öyle söyleyeyim ...

Arkadaşlar,

şu linkteki leon sizce nasıl? 2007 sport up, 85 binde. sahibi 9 bindeyken arkadaşı borcunu ödeyemediğinden dolayı satın alıp kullanmış. lpg yok. 1 parça boyası varmış (sol arka kapı, resimdede belli zaten), servis bakımlı ve lastikleri yeniymiş. Salı günü bakmaya gidiyorum, önce iyice bakıp kendim değerlendireceğim, sonra servise çekip expertizine göre karar vereceğim. 28.5 dedi ama fiyatta biraz daha indirebilirim gibi bir izlenim edindim. Fikirlerinizi paylaşırsanız çok makbule geçecek... teşekkürler...

Seat Leon 1.6 Sport 2007 Model 29.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 102722378

@cuprali , @Çöllü , @arthur , @Duvi :)
habilcim ekspertize gerek yok hasan ustaya çekeriz 50 lira atarız herşeyine bakar merak etme

çekme belgeli olsa ne olur pasa 150 lira muayene 100 lirada trafik belgeleri hadi bilemedin 500 lira gitsin

çekme belgeli olsa ne olur pasa 150 lira muayene 100 lirada trafik belgeleri hadi bilemedin 500 lira gitsin

Abicim cok sagol goruslerin tavsiyen icin ama ben boyle evrakta sorunlu arac düşünmüyorum.dünyanın bin türlü hâli var. Evlat olur ileride .:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt