Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında Mertovic tarafından paylaşıldı.

1. Mertovic

Mertovic SCW Üyesi

65
    6
    8
    arkadaşlar artık dizel araç sürmekden bıktım benzinli düz vites bir leon almayı planlıyorum

cupralara şuanlık bütcem yetmiyor ama leon istiyorum şöle yapılı bir araç istiyorum

oynamalık motor ve dış olarak

şimdi leonlarda en hızlıları hangisi 1.4 mü 1.6 mi 1.2 mi oluyor gerçekden bilmediğim için soruyorum?

siteden satılık yapılı araçlar varsa bana özelden ulaşırsanız konusup görüşüp ticaretimizi gerçekleştirirz

teşekkürler..

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Hakkınızda Hayırlısı olsun Sizin İçin hemde Ekonomik olsun diyorsanız en ideali 1.4 Ama dahada güçlü olsun derseniz sitede bi arkadaşta 1.8 TSI vardı yapılı tam Motoruyla oynanacak araba ama bunun için kendiniz koşturmanız Lazım çünkü arkadaş daha fotoğrafını bile koyamadı siteye [MENTION=32]KAPTAN[/MENTION] da bu işle ilgileniyor bildiğim kadarıyla:eek:key:

3. Mertovic

Mertovic SCW Üyesi

65
    6
    8
    ben alınca yapıcağım ilk iş chip-egzoz-filtre den başlıycam başka neler yapılabilir bu sitede yükliyen varmı aracını çupralar dısında?

4. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Yükleyen Arkadaşlar var Ama şu an aktif değiller birde 1.4'e ne kadar yüklenebilirse okadar işte:eek:key:

en fazla 150 Bg onun dışında 160 golfü var Murat arkadaşımızın [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION] o biraz daha alakalı bu konuyla bire Ali Abinin [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] mk1 1.8 ini es geçmemek lazım 220 bg:eek:key: onun dışında şu ara herkes de bir FR çılgınlığı hasıl oldu Garanti yüzünden araçların yüzde 70'i Stock bende garantinin bitmesini bekleyenlerdenim:eek:key:

5. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    nerelerdesin kayıp

6. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    biri benden ve alev topundanmı bahsetti, mert kriterlerini fiyat aralığını modelini biraz daha açarsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  7. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Abi Arabayla Uğraştım öldüm yorgunluktan 5 saattir ses izolasyonu için harab ettim kendimi.. ama değdi Sen neler yapıosun ne haber merco dan?

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    tık yok

9. Mertovic

Mertovic SCW Üyesi

65
    6
    8
    yapıcağım mod dısında 30-35 lira arasında bir bütcem var çokta zorlarsam 3 lira daha koyabilirim piyasını bilmediğim için bu siteden ögrenmeye çalışıyorum inş en kısa sürece bir leona sahip olucağım :)

10. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    redline kadir ky leon

Sayfayı Paylaş