Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon araniyor!!

Balistik111

Kayıtlı Üye
2009 leonumu maddi skntdan satgm ici En dusuk 2006 model leon ariorm cok km yapmams hasar kaydi az olan temiz arabasi olan varda paylasablrmi butce(30.000 40.000)

2009 leonumu maddi skntdan satgm ici En dusuk 2006 model leon ariorm cok km yapmams hasar kaydi az olan temiz arabasi olan varda paylasablrmi butce(30.000 40.000)
bak sana bi tavsiyem var...sana cordoba verelim
2007
gri
tdi
gıcır gıcır
paşaoğlu yazılımlı
kn filtreli
fr tamponlu
fr orjınal sisli
logosuz orjınal panjur bal petekli ızgaralar fr dikiz kapağı orjınal :)
186 binde
motorda en ufak ufleme yok
bakımlı
bagaj havuzlu :)
yan sinyaller led,full dolu paketi
direksıyon deri kaplamalı spor (başka cordoba da yok) varsa da ben bilmiyom :)
bilstein amortisorlü
kışlık lastikler mişelen :) petlas üzerinde
110 beygir
bir depo 1000-1300 garanti :)
8000 km bir filtreler ve yağlar değişmekte + 5000 km birde ön düzene giriyor velet
coğu zaman yetkili serviste bakılıyor...triger ağır bakım derdi yok
araba benzınlıkte kapalı yerde yatıyo :)
inan leon aklına gelmez :)
kirlisakalın aracını kapmak zordur..benım araba zor ama yurtdışında olduğum için satabilirim bilmiyorum gene de tekliflere açığım birden söledim.ilan yok satış konusuda açmadım...
3 aşa 5 yukarı piyasa neyse değerinde verelim.tiranda lima yeşilinde 10 bin euroya 2015 2.0 tsi leon cupra gördüm.yurda sokmaya düşünüyom oturum cıkarsa :D

Son düzenleme:
Abi ben hatcbk hastasym ya yoksa senin araca gozm kapali gireblirm o derece :) yinede cok tsk ederm abicm

Geri
Üst Alt