Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon araç içi küllük arıyorum

murto1

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2007 sport aracıma küllük arıyorum.
temin edebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

ayrıca kullanma klavuzumda yok aynı model aracı olan fotokopi şeklinde kargolayabilirse sevinirim
ücretleri neyse karşılarım
şimdiden teşekkürer...

o güzelim araba sigara içmesen daha iyi bence yinede malda senin keyifte senin

o güzelim araba sigara içmesen daha iyi bence yinede malda senin keyifte senin

araçta sigara içmenin taraftarı değilim.sadece şehirlerarası yolculukta içerim.bu da zaten pek sık olmaz.:)
asıl amacım aksesuar bütünlüğü..
araçta eksik aksesuar olsun istemiyorum.
napayım buda bende bir hastalık...:confused:

Aynı şekilde bende küllüğün kapağını kırdım benimde bulmam lazım küllük sigara içmiyrm bıraktım ama bozuk para filan atıyrm içine kapağınıda kapatıydm bi gün elimde kaldı kapağı.. 2006 sport var kullanma kılavuzumda var ama dükkandaym devamlı kardeşim fırsatım olrsa çekip gönderebilirm ama çok yoğunm..

SEAT tutkunlarının hepsimi mi titiz olur arkadaş ;)

Aynı şekilde bende küllüğün kapağını kırdım benimde bulmam lazım küllük sigara içmiyrm bıraktım ama bozuk para filan atıyrm içine kapağınıda kapatıydm bi gün elimde kaldı kapağı.. 2006 sport var kullanma kılavuzumda var ama dükkandaym devamlı kardeşim fırsatım olrsa çekip gönderebilirm ama çok yoğunm..

haberini beklerim emre

Geri
Üst Alt