Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Arıyorum

Basaran.ahm

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Bir tutkuyla başladım,gözüm başka birşey görmez oldu.Leon arıyorum.

Tercihim;
*1.6 benzin&lpg,
*2006-2009 model arası style stylance model,
*Km uygun ,
* 35000 bin TL Ye kadar,
*Araç paylaşımı yapmak isteyen arkadaşlar özelden numara paylaşımı veya mesaj atarak iletişime geçebilirler.
Herkese hayırlı günler alışverişler...

bol şanslar
[doublepost=1464635089,1464631680][/doublepost]bu fiyata zor bulursunuz bu şartlarda zor...az evvel feys 2 ci el grubumuzda bunu gördüm...ilan fiyatlarına cok aldanmayın ciddi alıcı olun,karşı tarafı bunaltmadığın muddetce istediğin fiyata alırsınız...
Seat Club World (2. el yedek parça ve araç) Herkese Açık Grup | Facebook
Merhabalar,
Bir tutkuyla başladım,gözüm başka birşey görmez oldu.Leon arıyorum.

Tercihim;
*1.6 benzin&lpg,
*2006-2009 model arası style stylance model,
*Km uygun ,
* 35000 bin TL Ye kadar,
*Araç paylaşımı yapmak isteyen arkadaşlar özelden numara paylaşımı veya mesaj atarak iletişime geçebilirler.
Herkese hayırlı günler alışverişler...

bende 2 aydır beri araştırıyorum.yalnız ne oldu da bu arabalara bu kadar fiyat bindi.araç kıymete mi bindi anlamadım. Herşeyin hayırlısı olsun elbet birgün alacağım. Yalnız şu da dikkatimi çekti 200 bin km olan araçlara bile inanılmaz fiyat çekmişler.araçta 29 bin TL hasar kaydı var 37000 tl 2008 model 98 bin km bu insanlar fazla uçmuş.bana da böyle kişilerden araç almam dostluk her zaman bakidir.herkes ticaret yapmak ister ama hakkı neyse o dur bana göre.(abartmadan)
[doublepost=1464639764,1464639537][/doublepost]
Fiyatlar ucmus aynen insallah gonlune gore bulursun usta.

Eyvallah,hayırlısı olsun bakalım napalım biraz daha bekleyeceğim

Aynen ole soruosn neden bu kadar istiosn aracina die adam dolardan bahsedio:)) yani 35 ten biraz yukari cikarsan temiz arac bulma imkanin artar leon aractir alisirsan birakamazsn:)

Ben 2. Araba mı alacağım. Ama diğerinden bize fayda yok babam el koydu pazardan pazara anca biniyoruz 3 sene boşluğum var ondan sonrası ya nasip inşallah bir leona da binerim. Misal şöyle birşey yaparız. ( resim sanaldır. )

Ekli dosyalar

• 1464037462923.jpg
    1464037462923.jpg
    153.4 KB · Görüntüleme: 23
tabi olur.satış ilan numarası varsa gönder bakayım arabanıza veya irtibata geçebilirim.

Geri
Üst Alt