Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon arıyorum

feda

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bir süre aranızda yoktum ikinci leonumuda 4 ay önce satmıştım şimdi kısmet olursa tekrar leon almayı düşünüyorum her nekadar baska marka model baksamda leon bir tutku insan alıştımı vazgecemiyor 2010 ve üzeri temiz sunroof lu dizel değişen parcası olmayan kırmızı yada beyaz renk 90 km kadar olabilir 45 bin tl civarı önceliğim sitedeki araclardandır yada tavsiyeniz üzere degerlenricem ş,md,den teşekkür ederim

Son düzenleme:
Valla abi umarım sana göre bir araç buluruz Ozlettin iyice kendini

merhaba arkadaşlar bir süre aranızda yoktum ikinci leonumuda 4 ay önce satmıştım şimdi kısmet olursa tekrar leon almayı düşünüyorum her nekadar baska marka model baksamda leon bir tutku insan alıştımı vazgecemiyor 2010 ve üzeri temiz sunroof lu dizel değişen parcası olmayan kırmızı yada beyaz renk 90 km kadar olabilir 45 bin tl civarı önceliğim sitedeki araclardandır yada tavsiyeniz üzere degerlenricem ş,md,den teşekkür ederim
hayırlısı olsun kemal. inşallah gönlündeki aslanı bulursun.
bulamasan da takıl birine katıl aramıza...

• Beğen
Reaksiyonlar: feda

Hoşgeldin kardeşim... Bu linkteki araca bak istersen...

http://www.seatclubworld.com/konu/14-000-kmde-mk2-leon-fr-satilik.24553/#post-609709

• Beğen
Caner'in arabayı al işte ne güzel , fiyatıda senin istediğin aralikta .

• Beğen
Geri
Üst Alt