Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Arıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar,

şu linkteki leon sizce nasıl? 2007 sport up, 85 binde. sahibi 9 bindeyken arkadaşı borcunu ödeyemediğinden dolayı satın alıp kullanmış. lpg yok. 1 parça boyası varmış (sol arka kapı, resimdede belli zaten), servis bakımlı ve lastikleri yeniymiş. Salı günü bakmaya gidiyorum, önce iyice bakıp kendim değerlendireceğim, sonra servise çekip expertizine göre karar vereceğim. 28.5 dedi ama fiyatta biraz daha indirebilirim gibi bir izlenim edindim. Fikirlerinizi paylaşırsanız çok makbule geçecek... teşekkürler...

Seat Leon 1.6 Sport 2007 Model 29.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 102722378

@cuprali , @Çöllü , [MENTION=25240]arthur[/MENTION] , @Duvi :)

abi bütçen 41 e tırmanırsa antepte kefil olacağım 1.4 tsı 2011 beyaz full var
kusursuz...

bu arada iyi ki vazgeçtin abi araç hakkında farklı şeyler de duydum sana gelmezmiş
en güzeli hayırlısı...

evet kardeşim önderdiğin aracı biliyorum, çok şahane ama benim bütçemide biliyorsun bahsetmiştim. çoook aşıyor. hayırlı satışlar olsun size inşallah.

içi kirli, yıpranmış diyince soğuma geldi zaten. sigara içilmemiş diye yazmış, koltukda sigara yanığı varmış :) hakkında ne duydun kardeşim? merak ettim...

Arkadaşlar,

şu linkteki leon sizce nasıl? 2007 sport up, 85 binde. sahibi 9 bindeyken arkadaşı borcunu ödeyemediğinden dolayı satın alıp kullanmış. lpg yok. 1 parça boyası varmış (sol arka kapı, resimdede belli zaten), servis bakımlı ve lastikleri yeniymiş. Salı günü bakmaya gidiyorum, önce iyice bakıp kendim değerlendireceğim, sonra servise çekip expertizine göre karar vereceğim. 28.5 dedi ama fiyatta biraz daha indirebilirim gibi bir izlenim edindim. Fikirlerinizi paylaşırsanız çok makbule geçecek... teşekkürler...

Seat Leon 1.6 Sport 2007 Model 29.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 102722378

@cuprali , @Çöllü , @arthur , @Duvi :)

abi araç sahibi ile görüştünmü ilan 18ekim 2012ye ait.. sorunlu bir araç olabilir..

abi araç sahibi ile görüştünmü ilan 18ekim 2012ye ait.. sorunlu bir araç olabilir..

Evet kardesim benim aklımdaki en büyük soru işareti bu. Arac sahibi bir aralar satmak icin ilan verdim, sonra vazgecip ilanı kaldirdim dedi. Aynı ilanı guncellemiş. Adam gel ıstediğin servise gotur dedi. Cok garanti konusuyor...

Evet kardesim benim aklımdaki en büyük soru işareti bu. Arac sahibi bir aralar satmak icin ilan verdim, sonra vazgecip ilanı kaldirdim dedi. Aynı ilanı guncellemiş. Adam gel ıstediğin servise gotur dedi. Cok garanti konusuyor...

hmm doğru olabilir abi eski ilanı güncellemişse ozaman istanbul ve ataşehire yakın arkadaşların yardımı gerekiyor..

hmm doğru olabilir abi eski ilanı güncellemişse ozaman istanbul ve ataşehire yakın arkadaşların yardımı gerekiyor..

Evet hatta 2 farklı kisiyede arattim, ağzını aradım. :) ayni şeyleri soyledi. Varsa o civara yakin bir arkadaş cok faydalı olur tabii. ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt