Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Arıyorum

yapıcağım mod dısında 30-35 lira arasında bir bütcem var çokta zorlarsam 3 lira daha koyabilirim piyasını bilmediğim için bu siteden ögrenmeye çalışıyorum inş en kısa sürece bir leona sahip olucağım :)
mert benim aracım stock 180 hp bende senin söylediğin gibi chip egzost ve filtre ile şu an 225 hp bana yetiyor ama aracın şanzumanı 600 hp kaldıracak şekilde tasarlanmış tabii profesyonelce modifiye etmek lazım bide bir araba parası daha harcaman lazım

sizin hızlanma süreleriniz ne? 0-100? 100-150? varmı pbox ölcüleriniz? ben tr deki dynoların sonuclarına pek güvenemiyorum en dogrusu pbox geliyor

sizin hızlanma süreleriniz ne? 0-100? 100-150? varmı pbox ölcüleriniz? ben tr deki dynoların sonuclarına pek güvenemiyorum en dogrusu pbox geliyor
mertcim şunu anladım kalkış yapmak için ibiza cupra bocanegra roll için leon cupra yani benim arabanın 1.vitesi o kadar iyi değil ama 2,3 öldürmez süründürür
0-100 ü veya 100-150 hiç ölçmedim zaten arabayı alalı bir ay olmadı daha
bu arada ibiza cupram vardı 3 ay önce sattım onun için bu kadar rahat karşılaştırma yapabiliyorum

mertcim şunu anladım kalkış yapmak için ibiza cupra bocanegra roll için leon cupra yani benim arabanın 1.vitesi o kadar iyi değil ama 2,3 öldürmez süründürür
0-100 ü veya 100-150 hiç ölçmedim zaten arabayı alalı bir ay olmadı daha
bu arada ibiza cupram vardı 3 ay önce sattım onun için bu kadar rahat karşılaştırma yapabiliyorum

1-2 yi bilmemde 3de 180 diyor onu biliyorum:)))

1'i,2'yi Hatta 3'ü de bilemem Araba araba değil Asfalt Sökme makinası @feshane :D:eek:key:

[MENTION=17541]RedLine[/MENTION] var kadir arabası güzel :eek:key:

yapıcağım mod dısında 30-35 lira arasında bir bütcem var çokta zorlarsam 3 lira daha koyabilirim piyasını bilmediğim için bu siteden ögrenmeye çalışıyorum inş en kısa sürece bir leona sahip olucağım :)

1.4 TSI 125hp'liğe yapacağınız mod bi yere kadar sınırlı o yüzden bence 1.8 TSI 160HP satılık olan aracı hiç düşünmeden alın. 1.4 TSI'a yapacağınız mod ile hayatta o güce ulaşamazsınız. Stock şekilde uzun bir süre sizi idare edecektir. Ve yakıt anlamında da hiçbir farkı olmayacaktır. 1.4 TSI 125, 1.4 TSI 160'tan daha fazla yakıyor. Teknik veri olarak VW'da golf6 verilerini alabilirsiniz. Basınca 160'lık fazla yakar ama hakkını vererek yakar. :) Tavsiyem madem dizelden çıkıp benzinliye geçiyorsunuz, 1.4 TSI 125hp alıp uğraşmaktansa, 1.8 TSI 160 Leon alın hem tek olun, hem önünüz açık olsun, hemde türkiye'de tek bir araca sahip olun.

Ama yok alırım diyorsanız, yazılım filtre egzos ile istesenizde 160'lıkları geçemiyorsunuz. :)

Eğer performans istiyorsanızda, elinizdeki araca yazılım yapın bi süre daha idare edin daha iyi 1.4 125 almaktansa :)

mert şuan afyondayım bir hafta daha afyondayım izinde gel bir leonuma bak tüm leonlar hakkındaki düşüncen değişecek muhtemelen görmüşssündür afyonda
1.4 tsi leona yükelenebilecek herşey yüklenmiş vaziyette
paşaoğlu yazılım,aem dry filter,downpipe,adana şuayip usta cut out, hks blow off, forge dump valf,170 hp ;)

Geri
Üst Alt