Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byefsane

Kayıtlı Üye
Merhaba scw üyeleri biriktirmiş olduğum bir miktar param var ben paramı değerlendirmek istiyorum.kanıma giren mesut abi be eray abinin gazı ilede 2006-2010 model km si az stylance yada sport up Leon aramaya basladım(Sunrooflu olması tercihim ama zorunlu değil) sizlerdende yardım bekliyorum.Acelesi yoktur 1-2 aya kadar alıcam (acil satması gereken olursa irtibata geçerse sevinirim) teşekkürler
Takasada açığım
Aracım 2006 model ibiza bilenler bilir 14500 km bakımı yeni yapıldı temiz kullanılmıstır.

Benim arabayı verim sana Atilla... =)

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

Kardeşim senin okul başlamayacakmı yakında biriktirmiş paran varsa bence koy kenarda kalsın boşuna masraf yapma tadını çıkaramıcaksın çünkü...

atilla sana cordoba verelim 2008 siyah dizel 36binde yüklü bir cordoba hiç uğraşmayıp sadece bineceksin chip le suan 95 - 100 ps arası olmuştur

Atilla ben araba parası biriktiremedim bu yaşa kadar nası biriktirdin olm o kadar parayı.. :D :D

ben biriktirdim yiğit:) fiat bis alıyorum onla:)

Benim arabayı verim sana Atilla... =)

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

Kardeşim senin okul başlamayacakmı yakında biriktirmiş paran varsa bence koy kenarda kalsın boşuna masraf yapma tadını çıkaramıcaksın çünkü...

Olur abi anlaştıktan sonra abi :) görüşelim

atilla sana cordoba verelim 2008 siyah dizel 36binde yüklü bir cordoba hiç uğraşmayıp sadece bineceksin chip le suan 95 - 100 ps arası olmuştur

ibiza cordoba kasası suan aklımda yok görkem abi ama eğer fikrim değişirse aklımda bulunucak:)

Atilla ben araba parası biriktiremedim bu yaşa kadar nası biriktirdin olm o kadar parayı.. :D :D

Biriktirdim yiğit abi bayramlar seyranlar harclıklar çalıştığım işler vs oldu bakalım inş değerlendirmek istiyorum

ehlıyetın varmı senın atılla.:)

uzun senelerdir araba kullanıyorum ancak resmi olarak 02.10.2009 da ehliyetimi aldım :)

ben biriktirdim yiğit:) fiat bis alıyorum onla:)

hayırlı olsun görkem abi :)

Atilla Leon tabi ki çok güzel. Senin yerinde olsam ben de isterdim hemen bi Leon'a kavuşmak hazr elimde para da varken ama mis gibi araban var bence hiç ugraşmana, elindekini harcamana gerek yok.

Bence biriktirmeye devam et kardeşim, bu devirde biriktirmek zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt