Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biz geçen ay arkadaşıma full staylance 2008 35000km sanrooflu,pedal seti ve kol dayamalı darbesiz kazasız gri 1.4TSI ı 31500 e aldık hemde internetten bence bu fiyatlara bulabiliyosan direk 1.4tsı al

Atilla benim aracımda satılık haberin olsun...

aklımda ustam msj attım

Atilla ilanda ki araç hem 2006 hemde 1,6 o para verilmez kardeşim. Plaka öğrenirsen bana özelden bildir ys kayıltı ise sana bilgilerini veririm

tamam mert abi plakayı öğreniyorum hemen haberleşiriz

yahu atilla bu yasta o kadar para bırıktırdıysen bıraz daha bırıktırde yatırım yap bu yasta ne araba alması ıyımısın sen

özgürüm tam belli değil suan bir araçtırma üzerindeyiz diyelim

Elimizde 2009 leon stylance 1.6 102 hp 17.000 km de 30.000,00 tl ye var son fiyat değildir ..... Bi bakın isterseniz ?

detaylı bir bilgi alabilirsem çok daha güzel olucak hilal hanım...

şirket çalışanları arasında bile rekabet ne güzel :D

hakketten öyle kaptan :)

Biz geçen ay arkadaşıma full staylance 2008 35000km sanrooflu,pedal seti ve kol dayamalı darbesiz kazasız gri 1.4TSI ı 31500 e aldık hemde internetten bence bu fiyatlara bulabiliyosan direk 1.4tsı al

güzel fiyat abi ama ben suan arastırıyorum teşekkürler

adem_ERYA abi ben ıspartalıyım :)

hilal hnm.msn dili vs kullanmayalım sitemizde

peki cezmi BEY nasıl isterseniz..

---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

aklımda ustam msj attım

tamam mert abi plakayı öğreniyorum hemen haberleşiriz

özgürüm tam belli değil suan bir araçtırma üzerindeyiz diyelim

detaylı bir bilgi alabilirsem çok daha güzel olucak hilal hanım...

hakketten öyle kaptan :)

güzel fiyat abi ama ben suan arastırıyorum teşekkürler

adem_ERYA abi ben ıspartalıyım :)

adem ERZURUMLU AMA

o fiyata bulabilsem takasa girecek hemen atlarım bende. o ilanda takas düşünmüyorum deyince es geçmiştim. Tanıdık galerilere bayilere düşse sunroof bizim kasalardan uygun fiyatlı tsi epeyce sıcak bakıyom olaya ama acelesi yok, hemde hiç yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt