Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atilla Leon tabi ki çok güzel. Senin yerinde olsam ben de isterdim hemen bi Leon'a kavuşmak hazr elimde para da varken ama mis gibi araban var bence hiç ugraşmana, elindekini harcamana gerek yok.

Bence biriktirmeye devam et kardeşim, bu devirde biriktirmek zor.

Haklısın abi ancak babam sürekli kafamın etini yiyor artık :D araba güzel ama motor tatmin etmiyor artık beni daha büyük birsey istiyorum 1.6-1.8-2.0 bakalım hayırlısı abi

Haklısın abi ancak babam sürekli kafamın etini yiyor artık :D araba güzel ama motor tatmin etmiyor artık beni daha büyük birsey istiyorum 1.6-1.8-2.0 bakalım hayırlısı abi

kardesim bence 1.4-1.8 veya 2.0 düşün 1.6 yı sadece tdi olursa al bence

hayırlısı olsun kararın atilla. senin ibizayıda satmak lazım. sadece leonun olsun iki seat seni sarsabilir.. ama okul var yurtdışına gidiceksin aslında araba almanın zamanı değil sanki.

şimdi 1.6 leon alıcaksın seneye oda kesmeyecek, yakıtta ibizadan sonra yorucak bencede 2006 leon alıcağına seneye 2008 TSI al.

şimdi 1.6 leon alıcaksın seneye oda kesmeyecek, yakıtta ibizadan sonra yorucak bencede 2006 leon alıcağına seneye 2008 TSI al.

Suanda alabilirim tsi abi hatta 0 km de alma sansım olabilir ancak 2.el daha uygun olabilir diye düşünüyorum sadece 2006 demedim abi 2006 ve üstü 2010 varsa oda dahil :)

Para birikmiş yurt dışı varmış okul varmış ooooo, Atilla abicim biraz daha düşün şu araba alma konusunda.

Yiğit para biriktirme konusunda sana kumbara tavsiyesi yapmıştım hatta kumbaranın içinde bile çalışacak bi sistem, bilmem ben anlatırken aklından neler geçiyordu ve anlattıklarımdan hiç aklında kalan oldumu. Bana sorarsan ben anlattım sen dinledin ama hemen de unutuverdin.

Para birikmiş yurt dışı varmış okul varmış ooooo, Atilla abicim biraz daha düşün şu araba alma konusunda.

Yiğit para biriktirme konusunda sana kumbara tavsiyesi yapmıştım hatta kumbaranın içinde bile çalışacak bi sistem, bilmem ben anlatırken aklından neler geçiyordu ve anlattıklarımdan hiç aklında kalan oldumu. Bana sorarsan ben anlattım sen dinledin ama hemen de unutuverdin.

düşüneceğim :)

attila sen kazakistana gidecektin değilmi :)

bence hiç burada bakma git orada s3 falan al :)

Suanda alabilirim tsi abi hatta 0 km de alma sansım olabilir ancak 2.el daha uygun olabilir diye düşünüyorum sadece 2006 demedim abi 2006 ve üstü 2010 varsa oda dahil :)

hee pardon :eek:

ilanını eklediğin aracı unut o zaman. Madem sıfır alıcak durumdasın 3000-5000kmde 2.el almalısın ve 1.4 tsi tercih etmelisin bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt