Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon alt orta kısımdan gelen ses

geçmiş olsun sorununuz hallolduysa ne ala... demekki aldığınız yakıt sorunluymuş kesin filtre şişme yapmıştır...
ben aracımın filtresini 15.000 de değiştirdim... servis yakıt filtresi için 30.000 diyordu ben servise gitmeden dışardan kendi tamircime daha kalitelisini taktırdım.. üzerinden çıkan fabrika yakıt filtresi çin malı ve 4,6 barlık tı ben alman mann 6,6 barlık taktırdık çok memnunun hiç bir zaman servise ve bakım aralıklarına uymam...servisten daha iyi bakarım...

servis tamamen rant ve fahiş fiyattır...garantiyi bile takmıyorum yağı dahi 7.500 de değiştiririm...

Kronik Problemler diye konumuz mevcut ordanda bakabilirsin :eek:key:

Arkadaşlar sorun yakıt filtresindenmiş değiştirdi ses felan kalmadı yani biraz para sıkışmış bu arada siz yakıt filtresini ne kadarda değiştiriyorsunuz acaba

tam yazıyordum sorunu sız bulmussunuz.. o sorun kronık bence bendede vardı.. servis garantiden degısırız demısti bana :confused:

fakat ben 15 bın bakımında degıstırmıstım 23 bınde cıkmıstı sorun meydana belkı ondan garantıye sokarız demıstı

yok benimkini garantiden değiştirmediler 65 tl para verdim enson yatı full den almıştım ondan sonra başladı zaten birde yakıt filtresi bakım aralığına baktık 60 bin bakımında değişecek dediler çok şaşırdım.

Geri
Üst Alt