Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon alt orta kısımdan gelen ses

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında alper.06 tarafından paylaşıldı.

1. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    Arkadaşlar iyi günler bir haftadır benim leonda bir ses gelmeye başladı bir türlü bulamadım arabayla 5-10 km gidiyorum araba boştayken tahminim arka koltuğun altında yani arabanın alt orta kısmından anlayamadığım bir horultu geliyor ama hafif gaza dokunsam o horultu kesiliyor tekrar gazı bıraktığım anda başlıyor neden olabilir acaba çok kafam takıldı..

2. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    alper sen derhal İLKİM OTOMOTİVE gidiyorsun çareyi buluyorsun ayriyetten selam söylüyorsun benden ve SCW den

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  3. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    Kusura bakmayın bir kaç gündür giremiyorum bnim araba garantide hala bu garantiyi felan etkilermi

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    o zaman servise git

5. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    evet servise gitmende fayda var o zaman

6. ofbe

ofbe SCW Üyesi

29
    8
    3
    Öncelikle geçmiş olsun aynı sorunla bende karşılaşmıştım,benzin pompasının değişimiyle sorun çözüldü.
    http://www.seatclubworld.com/teknik-destek-34/rolantide-hirilti-sesi-10230/index7.html#post316995

7. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu tekrar hortlatıyorum ama aşağı yukarı 7 ay sonra ses yine başladı. Sesin ilk çıktığı gün buraya yazmıştım ama bir kaç gün sonra geçti şimdi yine başladı sizlerdede çıkıyormu bu hırıltı sesi özellikle arabayı biraz zorlayınca boştayken çıkıyor.
    Birde garantiye giriyormu bu acaba.
    ve son olarak leonlarda kronik sorunlar nelerdir yani karşılaştığınız sorunlar çünkü garantinin bitmesine az kaldı.Özellikle garantiden değiştireceğim bişeyler varmı bilmiyorum anlata bildimmi neyse şimdide herkese teşekkür ediyorum.

8. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    sorununuz bana göre ekzos sistemiyle ilgili basit bir şeydir...
    kanımca eksoz boruları lastikleri çıkmıştır ses yapar gaz verince basınçla ses kesilir sadece ekzoscuya gidin sorunu halleder...

9. 33bju63

33bju63 SCW Üyesi

100
    9
    18
    Ama sorun eksozdan olsa viteste de yapar o sesi boşta iken yapması enteresan ama araba daha garantide ise bence git servise kullanım falan hatası deseler kabul etmeyin hemen bide 7 ay önce bu ses çıktığında servise götürmüşseniz kayıt vardır son olarak ben eski arabamın garantisi bitmeden direksiyon vites topuzunu ve el frenini falan değiştirmiştim o da biraz zor oluyor serviste aranın iyi olduğu biri varsa kolaylıkla değişir

10. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    Arkadaşlar sorun yakıt filtresindenmiş değiştirdi ses felan kalmadı yani biraz para sıkışmış bu arada siz yakıt filtresini ne kadarda değiştiriyorsunuz acaba

Sayfayı Paylaş