Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon alt muhafaza

gsrowing

Kayıtlı Üye

selamın aleykum hayırlı aksamlar arkadaslar gecenlerde basıma talıhsız bır olay geldı ve k.çekmece besyoda yay taktırmak ıcın bıyere gıttım (arkadas tavsiyesi ) atam aracı kaldırrken sag sol muhafazaları kırdı bana acıl olarak o ıkı muhafaza lazım acaba yardımcı olurmusunuz allaha eanet olun

saol abıcım adama ınsanlık olsun dıye ugrasmasın dıe ceınden para cıkmasın dıye tamam yayları bedelsız tak dedım 3 gundur gıdıyorum sallıyo benı

geçmiş olsun istanbulda çıkmacılarda bulabilirsin sanırım...

selamın aleykum hayırlı aksamlar arkadaslar gecenlerde basıma talıhsız bır olay geldı ve k.çekmece besyoda yay taktırmak ıcın bıyere gıttım (arkadas tavsiyesi ) atam aracı kaldırrken sag sol muhafazaları kırdı bana acıl olarak o ıkı muhafaza lazım acaba yardımcı olurmusunuz allaha eanet olun

benim sol taraftaki kırıktı çıkmacılardan almıştım, 65 tl ye, çıkmacılara sor bi çok aracımki uyuyo, golf passat falan diye biliyorum. yan sanayi de olabiliyo ama sonuçta altta iş görüyo sıkıntı çıkarmadı şu ana kadar.

Ben ibiza ninkini 100 tl ye almıştım servisten

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt