Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon almayı düşünüyorum!

excellent19

Kayıtlı Üye
Araca hiç binmedim kullanmadım içinde ne var ne yok bilmiyorum. Ve ilk arabam olacak. Aracın dış görünüşü gerçekten çok hoşuma gidiyor. Mahallede bi leon var satılık. 2008 model 1.6 Reference beyaz renkli araçta lpg var 45bin km boya darbe filan yok. araç sahibi 30 bin istiyor. Sizler tecrübelisiniz araç nasıl fiyat uygun mu? Benim için en önemlisi yakıt meselsi. Bu araçlar çok yakıyor mu? Malum öğretmen maaşı işte. Tavsiyelerinizi bekliyorum

forum kuralları gereği kendini tanıtan bir konuyu üyelerimiz bölümünden açarmısın hocam

kardeşim bence o fiyata stylance al...2008 reference ye o parayı verme...ama araç çok temizse bişey diyemem....

ilk olarak ; Meslekdaşım Hoş geldin ilk önce kendini tanıtan bi konu açarsan üyeler kısmından arkadaşlar sana yardımcı olacaktır..
Soruna gelirsek: o fiyata o modellerin "dolu" ları olan "staylance" donanımındakini, bulabilirsin, LPG li olarak yakıt tüketimi seni üzmeyecektik, o konuda kafan rahat olsun keza ben ve diğer öğretmen arkadaşlarımızdan bu şekilde kullanıyoruz bu arabaları..

reference' e o para çok, stylance bulursunuz kolaylıkla. bende yeni lpg taktırdım, landirenzo marka, 25 kr. civarı yakıyor, tavsiye ederim....

tanıtım için konu açtım özür dilerim kuralları bilmiyordum. İşte sorun bu civarlarda pek leon yok. Reference ile stylance arasında ne fark var?

ben sana o paraya 2008 60.000 km de sport-up vereyim:)

Adamla sıkı pazarlığa girdim son 29bin bir kuruş daha inmem dedi. Araç çok temiz dediğine göre damla boyası yok değişeni vs yok

Geri
Üst Alt