Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon almak istiyorum ama ...

lizarazu

Kayıtlı Üye
[h=2][/h]
Merhaba Arkadaşlar

Var olan güncel kampanyadan faydalanarak bir leon 1.2 tsi style almak istiyorum ama ekletmek istediğim bazı opsiyonlardan bahsedince böyle bir araba şu an hiç bir bayide yok cevabı alıyorum.

Aklımdaki araba beyaz veya siyah Leon 1.2 tsi style + plus paket + teknoloji paketi.

Böyle bir araba bulamadım
no.gif

Teknoloji paketden vazgeçebilirim ama maalesef böyle bir arabada yok.

1.4 tsi FR sordum siyah ve beyaz var doğuş otoda ama onunda fiyatı biraz zorluyor beni.

Paketsiz standart style oldukça fazla bayilerde .Sonunda istediğim donanımı bulamayınca direk 1.2 style alacağım herhalde.

İstanbulda yönlendirebileceğiniz bir bayi varmıdır acaba benim derdimden anlayabilecek​

40.400 TL beyaz 1.2 style için fiyat aldım bir bayiden.
FR da kampanya yokmuş,olsa biraz sorlayıp FR alacaktım.Diğer opsiyonlarşa beraber 42.900 TL ye geliyor 1.2 style.Gerçi böyle bir araba yok.

1 tane emocion kırmızı buldum,üzerinde sadece 17 jant opsiyonu var,onunda fiyatı 40.400 + 1.100 TL =41.500 TL.
plus paket 1.400 TL olunca sadece 17 janta 1.100 TL vermek pek mantıklı gelmedi açıkçası.

benim bildiğim plus paketi filan sipariş üzerine geliyor

tamam Yekta abi haber bekliyorum senden.İlgin alakan için ayrıca çok teşekkür ederim

1. aldığım fiyat 40,400 ( bluetooth kiti + park sensörü )hediye

2. aldığım fiyat 40,250 hediye mediye yok

3,fiyat yarın gelecek ama öyle çok birşey farketmez sanırım

Bizim arablardaki donanıma yakın mı oluyor peki, paketler ile?

Geri
Üst Alt