Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon alimi

mce

Kayıtlı Üye
Arkadaslar yeni leon alcagimi soylemistim daha onceden size simdi bayi ile gorustum led 2 li paketi en son 69.500 e birakiyorlar ama sunroof yok 1.6 tdi 105 dsg bana uygun geldi sizin goruslerinizide almak isterim

Mustafa, benim arkadaşım aldı. Kırmızı, dizel, ledli, manuel vites, sadece sunroof yok... 62.000 liraya... 2,3 ay oluyor..
Dsg olayı çok önemli değil ise 70.000 iyi para... bence alternatif bak.

• Beğen
Reaksiyonlar: mce
rakamlar artık standart zaten dizellere özel 2000tl indirim var 1000tl de bayii indirimi var dsg olmayan 57000 dsg 65000..fr 61500 maksimum 1000 tl düşüyorlar 60500 oluyor başka indirim olmuyor aşağıdakı donanımlarıda hangisini eklersen arabanın parasına ekle sonuç belli.ancak benim iki arkadaşımda yeni fr alıyor haftaya ikisinde de aynı şeyi yaptık yaklaşık 15-17 bayii var hepsini arayıp ellerinde hangi opsiyonlu araç var ne zaman gelecek sorduk.biri ankarada buldu biri istanbulda ama istanbuldan alacak olanda ankaradan teslim alacak şekilde anlaştı.bence sadece istanbulla sabit kalma ara hepsini hangi opsiyonlu istiyorsan onu veya ona en yakınına bak
sunroof 2750
led paket 4000
led 2 paket 4750
metalik renk 1250
alor mavi 2250
17" jant 1150
18" jant 1150
alcantra döşeme 1500
deri döşeme 4000
5.8" ekran 750
seat sound system 750
navigasyon 2700...vs vs...

Mustafa, benim arkadaşım aldı. Kırmızı, dizel, ledli, manuel vites, sadece sunroof yok... 62.000 liraya... 2,3 ay oluyor..
Istanbul icinde dsg
Istanbul trafiginde dsg onemi oluo aslimda manueli o fiyata aldiysa otomatik de asagi yukari normal bi fiyat oluyor. Sunroof da extrem biseydi sart degildi yani bu cuma alicam sanirim

Istanbul icinde dsg

Istanbul trafiginde dsg onemi oluo aslimda manueli o fiyata aldiysa otomatik de asagi yukari normal bi fiyat oluyor. Sunroof da extrem biseydi sart degildi yani bu cuma alicam sanirim
Hadi hayırlıs bakalım :) Seat kayadibinde tanıdık var bilgin olsun... yani tanıdık dediğim, 2 araç aldık... Bi arkadaşıma leon banada ibiza haberin olsun. İstersen fiyat alırız

• Beğen
Reaksiyonlar: mce
Geri
Üst Alt