Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon alcam yardım please :)

buyukengin

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım bu yaz itibari ile 0 yada 2.el leon almayı düşünüorum ama 1.2 ve 1.4 tsi motor seçenekleri arasında kararsızım.leon kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilirlermi özellikle yakıt tüketimi hakkında...
ford focus 1.6 hb kullanıorum yakıtı epey zorluyo artık benii ...

beklentilerin ne ona göre karar ver ikisinide test sürüşünü yap
ben 1,2 kullanıyorum sıkıntı yok

1.2 tsi al hem vergiden yırt hemde arkaya yaz'' sıkıyorsa kopta gel '' :D

az yaksın die 1.2 tsi isterim tabi ama 1.4 ile arasında turbo farkı varmı arkadaşlar performans aramıorum zaten ararsam1.4 te yetmez die düşünüorum açıkçası ..:D

az yaksın die 1.2 tsi isterim tabi ama 1.4 ile arasında turbo farkı varmı arkadaşlar performans aramıorum zaten ararsam1.4 te yetmez die düşünüorum açıkçası ..:D

1.2 işini görür fazlası ile bence zaten 4 silindir ve turboda mevcut torkta var masallah :)

Hocam 1.2 al kafan rahat olsun hem ekonomik hem abartılı olmasada performans tatmin edici hızlanmalar falan gayet yerinde...

1.4 tsı 1.2 tsı dan daha ekonomik ve daha performanslı karar senin

2 arabanın da test sürüş imkanı var..

Geri
Üst Alt