Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Alarm hakkında yardım

taner1905

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba formda arattım ama bu konu ile ilgili bir başlığa ulaşamadım sizden yardımlarınızı bekliyorum.
2011 seat leon 1,6 tdi dsg araç aldım bunun kitapçığında falan alarmdan bahsediyor kumandadan açılmayınca devreye girer kendi orjinal anahtarı ile kapılar açılınca aracı çalıştırmanız için 15 sn bekler sonra devreye girer falan diyor.
bu yazılanları denedim ama herhangi birşey olmadı acaba araçta alarm özelliğimi yok, yoksa bunun açılmasımı gerekiyor yazılım ve benzer bir şekilde.

Bence bunu servisi arayıp sorsanız daha sağlıklı bilgi alacaksınızdır

alarm eksta olarak sunulan bir donanım aracı alırken istemediyseniz yoktur

leon makyajlilarda alarm opsiyonel, sonradan taktirilabiliyor hareket sensorlu olarak, servislerde

alarm hepsinde olması gerek, hareket sensörlü, kilitlendikten sonra araç içinde hareket olunca çalıyor, camı açık bırakıp kilitleyin sonra arabanın koltuguna dışardan dokunun çalmaya başlar, bende bilmiyordum tesadüf buldum, bi kerede annem içerdeyken aracı kilitledim, annem hareket edince alarm çaldı, korktu kadıncağız :D

alarm hepsinde olması gerek, hareket sensörlü, kilitlendikten sonra araç içinde hareket olunca çalıyor, camı açık bırakıp kilitleyin sonra arabanın koltuguna dışardan dokunun çalmaya başlar, bende bilmiyordum tesadüf buldum, bi kerede annem içerdeyken aracı kilitledim, annem hareket edince alarm çaldı, korktu kadıncağız :D

bende yazan bazı şeyleri denedim fakat bir türlü devreye sokamadım ender abininde dediği gibi makyajlı kasalarda opsiyonel hale getirmiş olabilirler

bende yazan bazı şeyleri denedim fakat bir türlü devreye sokamadım ender abininde dediği gibi makyajlı kasalarda opsiyonel hale getirmiş olabilirler

evet taner .. bende var saniyordum, dene dene cikmadi.. sonra anladik cikardiklarini makyajlilarda .. sonradan taktirdim serviste

evet taner .. bende var saniyordum, dene dene cikmadi.. sonra anladik cikardiklarini makyajlilarda .. sonradan taktirdim serviste
ender abi ne kadara nerde taktırdın. bi taraflarını kırıp döküyolarmı aracın işçilik nasıl yani

Geri
Üst Alt