• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon alıyorum da sadece bilgi almak istiyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HaiN

Kayıtlı Üye
İsim
kadir yılmazer
Plaka
34 hsf 63
arkadaşlar black leon almayı düşünüyorum 1.6 stylance 2008 model komfor açısından teknik açıdan yani kısacası sizce nasıl bir araç sıfırdan bilgi almak istiyorum her konuda...

fnasif

Kayıtlı Üye
İsim
Faruk NASIF
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GE 9723
seçtiğin model bir dünya elektronik yardımcısı ile yola oldukça iyi tutunan, sahip olduğu konforuna göre diğer modellerden daha uygun fiyatlarda olabilen, servis maliyetleri oldukça mantıklı rakamlarla seni üzmeyecek durumda olan çizgileri ile bir çok güncel modele ışık tutan bir araç. 1,6 motorla servis ve motor ömrü tarafından çok memnun kalacaksın ama yakıt sarfiyatı yüzünden biraz üzülürsün. 1,4 tsi sahip olduğu güç tork ve yakıt ekonomisi ile daha cazip olabilir senin için. Ben 2006 leon sahibiydim, değişim sonucu 2001 leon aldım. Niyetim yaz sonu duruma göre 1,4tsi yada 2,0tfsi modellerden birine geçmek. Bu markada aradığım bir çok özellik diğer markalardan modellerden çok daha makul fiyatlarda. Ben her şeye rağmen leon diyenlerdenim.

HaiN

Kayıtlı Üye
İsim
kadir yılmazer
Plaka
34 hsf 63
teşekkür ederim faruk abi

fnasif

Kayıtlı Üye
İsim
Faruk NASIF
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GE 9723
eywallah Kadir. içinde şüphede kaldığın bir konu varsa devam koç.

karapale

Kayıtlı Üye
İsim
Kıvanç İLHAN
Nereden
Kocaeli
Plaka
41 FR 107
sattığıma pişman olduğum bir araç..

fnasif

Kayıtlı Üye
İsim
Faruk NASIF
Nereden
İstanbul
Plaka
34 GE 9723
senmi benmi Kıvanç:( ben kasa değişimini sanırım beklemem yaz sonuna inşallah diyorum bakalım neler olacak.

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
seçtiğin model bir dünya elektronik yardımcısı ile yola oldukça iyi tutunan, sahip olduğu konforuna göre diğer modellerden daha uygun fiyatlarda olabilen, servis maliyetleri oldukça mantıklı rakamlarla seni üzmeyecek durumda olan çizgileri ile bir çok güncel modele ışık tutan bir araç. 1,6 motorla servis ve motor ömrü tarafından çok memnun kalacaksın ama yakıt sarfiyatı yüzünden biraz üzülürsün. 1,4 tsi sahip olduğu güç tork ve yakıt ekonomisi ile daha cazip olabilir senin için. Ben 2006 leon sahibiydim, değişim sonucu 2001 leon aldım. Niyetim yaz sonu duruma göre 1,4tsi yada 2,0tfsi modellerden birine geçmek. Bu markada aradığım bir çok özellik diğer markalardan modellerden çok daha makul fiyatlarda. Ben her şeye rağmen leon diyenlerdenim.
+1..

Anoraxia

Kayıtlı Üye
İsim
Murat Tektaş
Nereden
Ankara
Plaka
06 TDR 13
+1 de benden..

ZGR

Kayıtlı Üye
İsim
Özgür Gönül
Nereden
İstanbul
Plaka
EM6084
pişman olmazsın

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
İsim
Aybars
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TL 3855
eğer imkanın var ise 1.4 tsi al.yok dersen 1.6 benzin sarfiyatı olarak biraz canını sıkabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt