Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ABT Pedal Seti + Brembo Kaliper Kapağı

Kaliperlerden haber var mı?

Haber varmı derken? Sipariş geçmemi istemediniz, öyle hatırlıyorum. Elimdeki gri üzerine kırmızı yazılı olanı ben takmaktan vazgeçtim farklı bir şey uygulayacağımç istersen onu hemen gönderebilirim..

DSG için pedal seti günceldir arkadaşlar.. Ayrıca gri renkli kaliper kapaklarınıda satıyorum düşünen olursa.

pedal setlerının ne zamn gelıcegı bellımı fırat

Fırat kara kayıp...

Kaybolmadım burdayım :) 2 Adet ABT pedal seti ve siteden bir üyemizin istediği kaliper kapağı yarın büyük ihtimalle elime geçmiş olacak :) Elimde de bir adet DSG şanzıman için ABT pedal seti var. Almak isteyenler bana ulaşabilirler.. Yakın zamanda Cupra pedal setide geliyor :D

Bu benim kırmızı değil sanırım...

Özel mesaj yazıyordum ama mesaj kutunuz doluymuş. Kusura bakmayın siparişi kesinleştirmediğinizden isteğinizi yeni farkettim diyebilirim. Elimde bir adet kırmızı kaliper kapağı var. Gri olanı sattım.

Ayrıca 2 adet manuel, 1 Adet otomatik, ABT, ayak dayaması ile birlikte pedal seti vardır :)

Özel mesaj yazıyordum ama mesaj kutunuz doluymuş. Kusura bakmayın siparişi kesinleştirmediğinizden isteğinizi yeni farkettim diyebilirim. Elimde bir adet kırmızı kaliper kapağı var. Gri olanı sattım.

Ayrıca 2 adet manuel, 1 Adet otomatik, ABT, ayak dayaması ile birlikte pedal seti vardır :)

Tamam kırmızı olanları ben alıyım o halde. Posta kutumu temizliyorum, nasıl ilerleyeceğiz?

Geri
Üst Alt