Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ABT Pedal Seti + Brembo Kaliper Kapağı

ABT pedallarından bende istiyorum var mı acaba elinizde ?

Merhaba,
öncelikle söylenildiği gibi kendinizi tanıtmanız lazım :)

Elimde bir adet otomatik bir adette manuel vites için olanı var. İlk mesajımda yazdığım gibi ya bunları satabilirim. Yada bir süre beklemeyi göze alırsanız sizede sipariş geçebilirim. Bugün iki kişi için daha sipariş verdim..

benim araç manuel vites sipariş edebiliriz beklemeye razıyım bu arada kendimi tanıtıcı konu açtım tşk ederim.

Benim bildiğim vidalı sistemdi yapıştırılabilmesi daha güzel. Kaliperi delmek çok zararlı.

Montaj için pek zamanım yok bu aralar ama bugün kendi aracımda öyle üzerine koyarak bir denedim nasıl görünüyor diye. Paylaşayım onuda:
dsc0178m.jpg

dsc0179ju.jpg

İlan günceldir, Manuel olanı ve kırmızı kaliper kapağını sattım. Otomatik vites için olan hala durmakta. Dileyen olursa sipariş alabiliirim..

Geri
Üst Alt