Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ABT Pedal Seti + Brembo Kaliper Kapağı

İlan Gri renk üzerine beyaz brembo kabartmalı kaliper kapağı ile ve DSG şanzıman için ABT pedal seti ile günceldir. Son kalan kaliper kapağı olduğundan fiyat sadece bu ürün için 30TL dir. Pedal setide son kalan bu ürün için 100TL dir. (Ayak dayama dahildir)
dsc0168vq.jpg
dsc0170hn.jpg

Kaliper kapagi ile bu pedal seti lazim olan yokmuuu :D Son kalan urunler bunlar :D

bana manuel pedal lazım ama sonuncuyu gökhan abi [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] kaptı glba...

fırat, kırmız brembo kaliper kapağı (kabartmalı yazılı) sipariş edersen benide ekle bekliyorum.

fırat, kırmız brembo kaliper kapağı (kabartmalı yazılı) sipariş edersen benide ekle bekliyorum.
Kaliper kapaklarini pedal setinin yanina alternatif olur diye satisa cikarmistim ben :) Sadece kaliper kapagi pek kazandirmiyor :D Ama illaki talep eden olursa siparis gecebilirim. Özel mesaj ile ulasabilirsin ;)

Abi şimdi bu pedallar vidayla oturtturuluyorda oraya vidayı koymam için pedalı delmem lazım ney ile delebilirim matkap fln demeyin abi sakın .:) Vidayi üzerine koyup döndürsem döndürsem otursa olur mu .? Biraz daha sağlam olsun diye çift taraflı bantta atarım. Yada hiç vidayla uğraşmadan full cıft taraflı bant lada oturtturabilirim ama nasıl saglıklı olur bilmem. :) Montajı nasıl yapılmakta yanı bıraz anlatırmısın abı.

Geri
Üst Alt