Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a Rcd 510 takicak arkadaslara rehber ve ornek resimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Punisherkp

Kayıtlı Üye
aracimda ic mekana daha kaliteli daha zengin bir gorunum vermek adina yapilcak en mantikli sey olan orta konsola bir ekran koymata karar verdim ; yan sanayi urunleri sevmiyorum bu yuzden orjinal almaya karar verdim rns 510 un fiyati gereksiz pahali geldi bende rcd 510 a yoneldim iyikide almisim son derece memnun kaldim .

oncelikle araciniz 2011 ve uzeri ise rcd 510 unite takmanin bir masrafi yok , masraf dedigim bildiginiz gibi 2011 araclarda rcd 310 unite kullaniliyor ki bu rns 510 ile rcd 510 un alt model bir teybi ama kasasi ayni o yuzden cerceve masrafin olmuyor bir diger masraf ta rcd 310 takili araclarda radio girisi cift firis arada bir donusturucu guclendirici aparat var bunun orjinali 50 euro imis , 2011 ve ustu araclarda bu donusturucu zaten var ondan masrafi yok yan sok tak ile bitiyor is iyi bir yerde 50 tl ye montaj yaptiriliyor .montaj sirasinda sadece bir plastik dikdortgen bir parcayi kesmek zorunda kaliyorlar ic kisimda bu parca rcd ve rns teki sd kart yuwasinin sigmamasindan kaynakli gorunurde hic birsey degismiyor yani ve istediginiz zaman eski unitenizi takmanizada bir mani si yok. bu arada radio donusturucunun fiyati 40 tl den baslior 50 60 euro ya kadar ulasiyor orjinali en pahalisi uzerinde seat fln yaziyor aklinizda olsun .( bu parca sadece radionuzun daha iyi cekmesi icin parazit engellemek icin olan bir aparat)

ses kalitesi rcd 310 ile ayni usb aux herpsi calisiyor bir fark olmuyor .

benim begenmedigim tek nokta direksiyondaki sol taraftaki butun sular aktif ; fakat rcd 310 da usb kullanirken sag taraftaki tuslar ile klasor atliyordum ya da radio ya geciordum cd ye geciordum tekrar usb ye donebiliordum bu ozelligi artik alamiyoruz ama o eksiginide ekranda artik usb deki kalsor adlarini gorerek kapatti :) dokunmatik ekrandan istedigim klasore gecmek daha iyi diger turlu ilk sarkidan ben hangi klasorde oldugunu anliyordum ama yabanci biri araciniza binip muzk dinlemek istediginde laf anlatioduk araba kullanirken bi sonraki klasore gec bilmem ne gibi :p :D

en yeni model rcd 510 lardan alirsaniz bosh marka arkasinda geri gorus kamera girisi var isterseniz kamerasinida alip takabilirsiniz .ve yeni modellerde unite takildigi an o arabanin ara yuzunu aciyor seat saund system 3.0 yazarak acildi direkt ve skin ( temalari hemen o araca gore oluyor ) mesela bnm arakadasimin siroccosunda temasi siyah kirmizi bizim seat ta gri kirmizi acildi ki on konsoldaki gri tonlara cok iyi uyum sagliyor hosuma gitti .

sonuc olarak bence bu fiyata kesinlikle arabanin ic mekan kalitesini bir basamak ileriye tasiyan kullanisli bir cihaz ve gorsellik olarak 10 numara navigasyon ve dvd izlemiyicek ama goruntu isteyen kisilere yonelik bir cihaz ben oneririm .

fikir vermesi acisindan cektigim bir kac resmi koyuyorum arkadaslar.

(bu arada gormemis 3 kurusluk sey takti hemen paylasiyo gibi seyler gelebilir akliniza :) ben sadece urun incelemesi ve takicak arkadaslara rehber olmasi icin aciyorum konuyu kendim takarken bir rehber bulamadim ondan bu konuyu acma geregi duydum )

Uploaded with ImageShack.us

gülel güle kullan diğer teyipten ses farkını farkettin değilmi

gülel güle kullan diğer teyipten ses farkını farkettin değilmi

abi ses ayni rcd 310 ile hic farki yok zaten inceledim rcd rns hepsi 4*25 w farklari yok ama daha eski teyipleri bilemiorum belki onlar ile farki vardir , bu arada cok tesekkurler yekta abicim

çok şık durmuş mutlu gunlerınde kullan..bu arada kaskoya ekletmeyi ihmal etme bence

ben konsolda fazla sırıtması sebebi ile konsolu karbon kaplattım Dursun'a, ama boyama gibi keyifli olmadı ve sanırım sıkılmaya da başladım.

Senin fotoyu görünce daha da ısındım birden :) güle güle kullan.

Hayirli olsun Cenk, gule gule kullan kardesim..bende bugun Dursunda ambiyanslari yaptim..hava kararinca gorucem durumu:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt