Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon' a Kendime Göre Modifiye

on numara olmuş...canın sıkılırsa söker yerini değiştirirsiniz olmadı rengi değişsin alt tarafı sticker...eline sağlık

Güzel olmuş siyah yerıne metalik gri daha dikkat cekici olurdu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Birazda biz modifiye yapalim
Egsoz uçları Akrapoviç mi ? internetten satın aldıysan link verebilirmisin ?
[doublepost=1478116199,1478116111][/doublepost]
Aslında aklımda yoktu. Bir anda aklıma geldi. Hemen matbaaya gittim. Transformers filminden autobotların simgesini grafiker arkadaşla tekrar çizdirdim. Aracın iki yanına mat siyah olarak uyguladım. Materyal araç kaplama materyali olduğu için herhangi bir dış koşuldan etkilenmiyor 10 tl lik bir işlem oldu. Nasıl durmuş ? Ekli dosyayı görüntüle 13674Ekli dosyayı görüntüle 13675

Kırmızı renkte yada jantın gri tonunda kelebek camına yapılırsa güzel olur böylede hoş olmuş ama

• Beğen
Açıkcası güzel bir sticket değil yeride uymamış sırıtmaması adına benzin kapağına yaptırsaydın daha iyi olurdu.

• Beğen
Geri
Üst Alt