Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon a bbs ch

31248650001_large.jpg

1000666dk8.jpg

Bence Ch daha güzel daha tok duruo..

anladım CH gercekten cok daha tok duruyo o zaman bıraz para bırıktırmek lazım cunku baya pahallı lastıklerle 5000 TL ustune cıkıcak gıbı bıde sormak ıstedıgım hangisi daha hafif bi bilginiz varsa lütfen solıyın cunku arabaya tanesı 10 kg jant takıp kullanmak ıstemıyorum:)

bbs hafıf janttır yıne ama enkeı yada oz un ozel serılerı gıbı cok da hafıf degıldır.yıne en az 8 kılosu vardır

anladım enkei ve oz bakıcaz o zaman ben 18 lik hafif bi jant takıcam madem bole bıseye kalkıstım en mantıklısı bu gıbı o zaman zaten hafif jant takınca cokta bı farkı olmucak gıbı duruyo

hafıf ıstıyorsan bbs gıtme ... enkeı veya oz hafıftır ama fıyatlarıda oyle ucuz degıldır haberın olsun bızım degıl senın zevkın onemlı arabayı bız degıl sen kullanıcaksın

jantlar orjinalse yakıt konusunda gazlarken fark eder yoksa normal kullanımda çok az fark eder..18" BBS'lerin hiç biri 10kg altında değil diye biliyorum..17"nin kaç kg olduğunu bilmiyorum..

orjinal 16 nın kaç kg olduğu hakkında bir bilgisi olan varmı peki karşılaştırma açısından?:confused:

Geri
Üst Alt