Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a 2600 tl kasko :(

-657li-

Kayıtlı Üye
Mrb arkadaslar... ben bu isi pek anlamadim yardiminiza ihtiyacim var. Seat leon 2010 1.4 TSI STYLE herhangi bi hasar gecmisi yok kasko 2600 cikio sizde kaskoya bu kadar para harcadiniz mi ? Eger oyleyse ben ist da olsam bu isten vazgecerim galiba :(

Hadi canım bi iş vardır onda kesin... 0 olsa anlarım ama ben geçen sene 1800 lira çıkmıştı 1370tl ödedim...

Abi bilmiorum ya ins oyledir bi is vardir bu iste.. eski sigortacimn verdigi teklif bu yarin daha detayli arastiricam... sizin tavsiyeniz varmidir uygun kasko olarak yardimci olursaniz sevinirim..

kesin hasar kaydı vardır yoksa o yaştaki araca bu fiyatların çıkması mümkün değil örneğin 4 yılık kendi aracıma 1 ay önce 680tl ödedim.

iyi aksamlar bende 2014 tdı dsg var bana 2400 2700 4500 gbı fıyat cıkarttılar ama sıze cıkan fıyat hakkatten baya abartılı ya iyi araştırın bence cok fazlaa

Aracin ruhsat sahibi ilk kez kasko yaptiracaksa ciddi paralar cikiyor, onu biliyorum. Ama yine de 2010 model benzinli leon icin fazla bu rakam bence.

Walla size katiliorum arkadas o paraya danaya girilir kaskoya girilmez:) aracin herhangi bir hasarkaydi yok az once 1600 zurich sigorta da buldum bi fiyat 1000 lira fark var arada 3.5 diyen bile oldu yuhh diyorum! Bakalim 1600 un altini gorebilecekmiyiz sigorta 365 lira sizce uygun mu bu fiyatlar..?

Ruhsat sahibinin;
1-Ehliyet yılı
2-Hasar geçmişi
3-Kaçıncı kaskosu
4-Kaç yıldır sigorta yaptırıyor.

Bunların hepsi yerine göre avantaj, Yerine göre dezavantaj diye biliyorum.

Geri
Üst Alt