Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a özenilirde bu kadar değil. aynalar ve aero ya dikkat..!!!

KeChİ

Kayıtlı Üye

arkadaşlar ben yuh diyorum siz ne diyorsunuz...?

tam amele arabası olmuş len bu hakan :D

bu arada bana satmadınya o bi xenonları ampulleri patlar inşallah keçiiii :D

aynen amele tuning olmuşta ne bi xenonu anlayamadım abi....:confused:

Ya İ. Tatlıses öldürecek Beni çığırtgan-arabesk gırtlağıyla, yada bu hafif ticari araçcılar "modifiyeye olan özlemleriyle" puhaha

Ama helal olsun Areolu Caddy de görmüş olduk bu sayede :D

ankarada bide megane coupe var arkaları aero lu ahahhahahahpuhaha

hea bu arada selçuk bitanede sirocco R tamponunu takmışlardı caddye onada cok guldumpuhaha

yakında trafikte görülen aerolu seat harici araçlar diye konu açacam ya..bu ne arkadaş...megane,astra,caddy,fiesta...liste aldı başını gidior:mad::D

hea bu arada selçuk bitanede sirocco R tamponunu takmışlardı caddye onada cok guldumpuhaha
olum aracı satıyomuşun farlarıda sökmüşün bagaja koymuşun haberini aldım.ben sana demedimmi istanbula geldiginizde satarsan aracı farlar benım diye inatçı keçiii her sözün yalanmış :D

oo da nesii:rolleyes: en kötüsü puntodaki aero sanırdım bu daha bi leşş miş afedersinizpuhahapuhaha

Geri
Üst Alt