Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon a özenilirde bu kadar değil. aynalar ve aero ya dikkat..!!!

olum aracı satıyomuşun farlarıda sökmüşün bagaja koymuşun haberini aldım.ben sana demedimmi istanbula geldiginizde satarsan aracı farlar benım diye inatçı keçiii her sözün yalanmış :D
abi hakanın farlarıyla arasında duygusal bir bağ war satmaz wermez ömrü boyunca bagajda kilerde saklar yinede olmaz abiipuhaha

arkadaşlar şimdi şöyle bir durum var ben aracımı kullanırken farlarımla kullanıyorum evet şuan takılı değil nedeni ise muyane sırasında yaşadıgım sıkıntı 2ci sözümde farları geçen cuma buluşması sırasında kafam atmıştı acil olarak 400 500 civarı bir paraya o gece elımden çıkarcaktım(allahtan çıkarmadım ederinin o olmadığını herkez biliyor''orjinal mercek far'' 3cu kısımda kadir sana sözüm arkadaşım neden satayım farlarımı bak mercekleri cıkarıınca eskileri işime yaradı bidaha 500 lıra cıvarı para mı vercektim fara dolayısıyla arabayı satana kadar ben parçalarımı saklarım ondan sonra kim isterse ona veririm hea bu arada benim açık hava filtresinide hala istiyorsan 2-3 haftalık hani ses denemesi yapcaktınya al dene bukadar konuşucagını bilmiyordum yapuhaha neyse konuya dönelim bu araçlar piyasada oldukça ne kadar aero lu leonculara özenen insan olduğunu görebiliyoruz yaşasın aero puhaha

olum aracı satıyomuşun farlarıda sökmüşün bagaja koymuşun haberini aldım.ben sana demedimmi istanbula geldiginizde satarsan aracı farlar benım diye inatçı keçiii her sözün yalanmış :D
bu arada abi ben kimseye söz vermedim bir tek mehmete vermiştim oda 4-5 ay önceydi sanırım satarsan ben alcam diye... hatta ben geçenlerde acil gecelik 200 liraya ihtiyacım vardı mehmet zorda kaldığın için o paraya almam dedi. Hatırlasaydım istediğini istanbula gelicektim bide ogece verirdim direk sana nakliye parasıda vermezdin ahahahhaha:))

ben astra da görmüştüm şaka gibi :D

yolda yakaladığım ilk aero lu farklı marka bir araca sticker takıp kaçıcam:)) bunlar anca ondan anlarpuhaha

leoncular tepki için aeroları söküp doğuş otonun önünde yaksın :D

kağan doğuşla alakalı bir durum deilki fibercilerin kendilerini bişey sanıp leonun aerosunu cady tamponuna uyarlaması yada başka araçlara yoksa doğuştan almıyorlarki...:rolleyes::(

Aynısından balıkesir de de var bunun..

Geri
Üst Alt