Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 6000k vs 8000k FOTO

lewent

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar orjinal 4200k olan (sarımsı) d1s ampulleri 6000k ve 8000k ile denedim fotolar ekte 1-2 gün 6000k 1-2 günde 8000k deneyip karar vercem şu an 8000k (philips) takılı ilk izlenimlerim dışarıdan görüntü mükemmel ama orjinale göre haliyle görüş mesafesi azaldı 6000k sonuçlarını yazarım bu arada park ve plakalarada led taktım (philips) parklarda arıza görünmüyor ama plakada arıza var bilginize

birde benim sormak istediğim konu var sisler 9006 doğrumudur ayrıca sislere xenon takınca sorun yaşayan varmı özellikle sağ sol oto aydınlatma hikayesi

teşekkürler

6000k vs 8000k orjinal parklar ile

img0334tm.jpg

img0336c.jpg

8000k orjinal parklar ile

img0337p.jpg

8000k led parklar ile

img0341w.jpg

img0342np.jpg

Sadece led parklar

img0343yp.jpg

6000k lar daha byaz yanıyor

Bu 2011 lerde xenon larla ilgili sıkıntı olduğu söyleniyor Serbayda dmeişti sanırım burda dandik birşey kullanılırsa sıkıntı oluyormuş bazı arkadaşların dediğine göre özellikle philips in bir modeli söyleniyor onu bulamadım daha..

Levent abi kesinlikle 6000K yı öneririm.Ben 8000K kullandım beyaz arabada görüntü güzel oluyor ama bazen yetersiz kalıyor.Özellikle kötü havalarda ..

Güle güle kullan..

sislerle ilgili sorumu yanıtlayacak varmı acaba

cordobam da sislerde de 8000k vardı 9 ay sorunsuz kullandım abi , gerçi cordobayla leon kıyaslanmz ama donanımsal olarak

bnm beyaz seat ibizamda da 8800k var ama bu fotodaki kadar mavimsi değil. gayet memnunum aydınlatmasından :)

sislerdeki duyarlı yanıp sönme olayı iptal olmadan xenonun sıkıntı yarattığını okuduk gördük şu zamana kadar..

Geri
Üst Alt