Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 6000k vs 8000k FOTO

nedir arkadaşlar son durum ?? problem çıkarıyormu ?? bu haftaiçi aracı alıyorum hemen xenon film vs yaptıracam bütün işlemlerini sorun veriyorsa hiç ellemeyelim

Orjinal bixenonum olsa hayatta aklıma gelmez bu isler... Ben olsam orjinal haline dokundurtmazdim.

xenonları hangi fırmadan aldınız bende taktırmayı dusunuyorumda xenon??

aydınlatma istiyosan 6000k dan şaşma 8000k görüntü olarak güzeldir...

ben angel eye far alıp orjinallere dokunmadan onlara xenon parklara beyaz ampül filan alacam 2000 lira civarı bi maliyeti var hesapladık

ben angel eye far alıp orjinallere dokunmadan onlara xenon parklara beyaz ampül filan alacam 2000 lira civarı bi maliyeti var hesapladık

2000 liraya bixenon far da düşünebilirsin bence, 2000 lira angeller için çok yüksek bir fiyat gibi geldi bana

2000 liraya bixenon far da düşünebilirsin bence, 2000 lira angeller için çok yüksek bir fiyat gibi geldi bana

angel + ampüller + xenon motoru vs hem sisler hemde farlar için tabiki. bi-xenon orjinal gelse zaten hemen alıcam ama özel siparişle geliyomuş o araçlar vs vs..

Orjinal xenonu sökmek bence hiç akıllıca olmamış.

Geri
Üst Alt