Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon(5f/mk3) fr spor yay tavsiyeleriniz...

e2d4eabc6885b0eb3f1c1ef32eca735c.jpg

a8b91883a05fc3d34459fa62b76e6a7e.jpg

388e9de75d47da57f450df30287bdcfa.jpg

kurye ile elden teslime verildi

Önler 3 arkalar 5 lik olsa sırıtır mi acaba
[doublepost=1455804229,1455804127][/doublepost]Forumda baya baktım çoğu kişide eibach dan bahsediyor marka konusunda eibach almaya karar verdim de 3luk te arkalar pek tatmin etmedi benio_O

Önler 3 arkalar 5 lik olsa sırıtır mi acaba
[doublepost=1455804229,1455804127][/doublepost]Forumda baya baktım çoğu kişide eibach dan bahsediyor marka konusunda eibach almaya karar verdim de 3luk te arkalar pek tatmin etmedi benio_O
Sürekli dolu gezmiyorsan eğer 5 lik almanı tavsiye ederim ben.
H&R kullandım çok sert yay
Diğerlerini kullanmadım yorum yapmak yanlış olur

kurye ile elden teslime verildi

Kendi yayları zaten yeterince sert abi vogtland kullanan yok mu hiç acaba

vogtland on numara beş yıldız tabı bıyerden sonra oda sıkıyor coil e sarıyosun :D

vogşant da iidir eibach da diğerlerini bilmem.5 cm düşürürseniz ekstra jant ekstra spacer ekstra lastık gerekebilir tatmın açısından.

Ben 4.5 luk vogtland kullanıyorum. Araba gayet konforlu eskisinden daha konforlu bile diyebilirim. Yol tutuşu mükemmel. Ama aileniz ile binecekseniz sürtme yapar

Sent from my iPhone using Tapatalk

vogtland on numara beş yıldız tabı bıyerden sonra oda sıkıyor coil e sarıyosun :D

Coille uğraşamam abi ben ya rot balans bozuyo diyolar indirip kaldirdikça :)
[doublepost=1455816164,1455816068][/doublepost]
vogşant da iidir eibach da diğerlerini bilmem.5 cm düşürürseniz ekstra jant ekstra spacer ekstra lastık gerekebilir tatmın açısından.
Aracım 18 jant zaten abi ama daha ilerleyen zamanlarda spacer da düşünüyorum jantlar 16 gibi duruyo camurlugun içinde olduğu için :)
[doublepost=1455816434][/doublepost]
Ben 4.5 luk vogtland kullanıyorum. Araba gayet konforlu eskisinden daha konforlu bile diyebilirim. Yol tutuşu mükemmel. Ama aileniz ile binecekseniz sürtme yapar

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ailem çok nadir biniyor en fazla 3 kişi oluyo arabada daha fazlada olmadı nerden aldınız ve ne kadara aldınız teşekkürler :)

Leon FR (mk3-5f) için spor yay tavsiyeniz hangi markadır sebebinide söylerseniz daha çok yardımcı olursunuz?

Vogtland/Eibach(Sportline/Pro-kit)/HR/Ultra Racing

[/QUOTE]
Hiç düşünme eibach 5 lik yapıştır 3 lük fazla indirmez 5 lik candır

Geri
Üst Alt