leon(5f/mk3) fr spor yay tavsiyeleriniz... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon(5f/mk3) fr spor yay tavsiyeleriniz...

onrcal42

Kayıtlı Üye
Leon FR (mk3-5f) için spor yay tavsiyeniz hangi markadır sebebinide söylerseniz daha çok yardımcı olursunuz?

Vogtland/Eibach(Sportline/Pro-kit)/HR/Ultra Racing

memet_one

VİP Üye
Administrator
Leon FR (mk3-5f) için spor yay tavsiyeniz hangi markadır sebebinide söylerseniz daha çok yardımcı olursunuz?

Vogtland/Eibach(Sportline/Pro-kit)/HR/Ultra Racing

Eibach 3 veya 5 lik konfor sıkıntın olmaz 3 yıldır kullanıyorum hiç şikayetim yok

kurye ile elden teslime verildi

pilli

Kayıtlı Üye
Eibach 3 veya 5 lik konfor sıkıntın olmaz 3 yıldır kullanıyorum hiç şikayetim yok

başkanım nasılsın :) ne sorcam sana bende 5 lik eibach araştırıyorum da şimdi tek kafama takılan olay şu ben sonuçta ailemle biniyorum araca yerı gelıyor 3 kısı yerı gelıyor 5 kişi 5 lik sıkıntı yaratmaz dımı :D bide bana söyle yaylı aracının fotosunu bi atsan da gorsem sana zahmet basgan..allaha emanetsin..

kardes bende cok arastırdım bana da hep eibach 5 lik dediler

memet_one

VİP Üye
Administrator
başkanım nasılsın :) ne sorcam sana bende 5 lik eibach araştırıyorum da şimdi tek kafama takılan olay şu ben sonuçta ailemle biniyorum araca yerı gelıyor 3 kısı yerı gelıyor 5 kişi 5 lik sıkıntı yaratmaz dımı :D bide bana söyle yaylı aracının fotosunu bi atsan da gorsem sana zahmet basgan..allaha emanetsin..

kardes bende cok arastırdım bana da hep eibach 5 lik dediler
Bende senin gibi genelde dolu geziyorum ve eşim kullanıyor hafta içleri ben bu durumu göze alıp 3lük aldım
5cm lik alırsan eğer sürtme ihtimali dolu iken olur ama 2-3 kişiyle sürtme yapmaz

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bu arada yazmayı unuttum alacağınız yayın dizel mi benzin mi olduğuna dikkat edin

onrcal42

Kayıtlı Üye
Geçen gün opel astra sedan j kasa gördüm eibach 3luk koymuş baya düşürmüş arabayı 3luk eibach koyan bir leon görsek çok yardımcı olur

seckin2001

Kayıtlı Üye
1400 tl jom blue coil bi düşün eibach gayet konforludur 5 lik kullandım yay yok gibiydi

onrcal42

Kayıtlı Üye
Benim arabaya ailem binmiyor ama 5 lik takmak beni yine düşündürüyor kararsız kaldım marşpiyel de takacağım için kararsız kaldım

Coil'i elledikce rot balans gidiyo diyolar doğrumudur acaba ?