Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 5F i en cok basan yay

celalfr

Kayıtlı Üye
arkadaslar 2016 125 bg fr siparis vermistim gelmesine az kaldı arabanın coilover falan düşünmüyorum şu anlık bu araci yaylari kesmeden preslemeden hangi yay en fazla basıyor 5 cm olarak varsa resim ve tavsiye veririmisiniz teşekkürler

Geçen sene golf 6 almıstm bastm spor yayla ole bisi olamadı sonra polo alfım onuda bastm hic garanti dsi kalmai zannetmiyorum yayla garanti disi kalınacagını

Bastığın için garanti dışı kalmıyor ama çukurlara girip ya da ona benzer bir şey olursa ve iç aksamın zarar görürse yay takıldığı için garantiden çıkmış oluyor. Hangi yay ne kadar basıyor onu bilmiyorum.

Genelde eibach kullanılıyor memnunum kalırsın diye tahmin ediyorum

eibach 50mm prokit isteğini karşılar...
ama olası bir arıza anında araca servis dışında takılan herşey aracı garanti dışı bırakır...

Geri
Üst Alt