Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 5f FR Hafif volan ve bronz baskı balata

srdrocco

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar , aracıma hafif volan ve bronz baskı balata seti uygulatacağım. Tecrübesi olan var ise bilgi paylaşımına açığım. Güzel forumlar dilerim.

Merhaba arkadaşlar , aracıma hafif volan ve bronz baskı balata seti uygulatacağım. Tecrübesi olan var ise bilgi paylaşımına açığım. Güzel forumlar dilerim.
Yeni baskı volan değiştirdim balatayi yaptıracak misin yoksa hazır mı alacaksın bronz balatayi her usta iyi yapamaz volan için golf R ın volan uyuyor olması lazım (öyle hatırlıyorum) hemde hafif hemde spor kullanıma uygun sadece biraz masraflı hem parçalar hemde işçilik

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni baskı volan değiştirdim balatayi yaptıracak misin yoksa hazır mı alacaksın bronz balatayi her usta iyi yapamaz volan için golf R ın volan uyuyor olması lazım (öyle hatırlıyorum) hemde hafif hemde spor kullanıma uygun sadece biraz masraflı hem parçalar hemde işçilik

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hazır almayı düşünüyorum. Evet volan konusunda golf7 oluyomuş. Devir çevirme konusunda cezbedici geliyo bana. Maliyetine katlanıp yaptırma planlarım mevcut şuanda. Bakalım yaptırınca tecrübemi paylaşırım artık. Teşekkür ederim :)

Geri
Üst Alt