Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 5F cakmaklık ve kulluk problemı

JZ6252

Kayıtlı Üye
selam arkadaslar

ben hazıran ayında 2013 1,4tsi fr leon aldım ve kulluk ve cakmaklık orjınal aracın ıcınde bulunmadıgı soylendı..
dah sonra ben bır sekılde cakmaklık ve kulluk temın ettım. ancak bu seferde cakmaklık calısmıyor. arac sarj edıyor ama cakmaklık taktıgında calısmıyor. ne garıp bır olay bu ...

50-55bin liralık arabada bayiler küllük ve çakmaklığa tenezzül ediyor demekki. yazık

bu kdar dusulmez ya kac kurusluk urunler bunlar yazık ya

Bayiler utanmasalar araçları yıkamadan verecekler. Anlamıyorum ki ne olur yani ufak defek şeyleri almaya gerek yok biz hallederiz deyip gönül almak varken herşeye ekstra fiyat istiyorlar.

Araba kullanırken sigara içmiyverin:) bunu düşünerek yaptıklarını söyledi satışçıları.

zaten adam akıllı sigara içemiyorsunki dikizaynanın kapıda olmasında dolayı rüzgar olduğu gibi içeri girip külü uçuruyor :s

Sigara sağlığa zararlıdır arkadaşlar. En azından araçta içmemiş olursunuz.
Çakmaklık konusuna zaten hiç girmiyorum, aracı hafifleştirmek içindir kesin :)

Geri
Üst Alt