Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 5f 1.2 tsi motora açık hava filtresi

Valla kardeşim ben açık hava yapmadım orjinal üzerinde olanın K&N sini aldım 220 tl ye. Siteden bakabilirsin istersen hani şimdi yanıltmayım seni araç modeline göre bulabiliyorsun
Bir yerlerde okudum ses yapmıyor diye o yüzden açık havaya yönelmiştim, şayet o da ses yapıyorsa onu taktırmam daha iyi olur düşüncesindeyim

Bir yerlerde okudum ses yapmıyor diye o yüzden açık havaya yönelmiştim, şayet o da ses yapıyorsa onu taktırmam daha iyi olur düşüncesindeyim

şöyle söyleyeyim o halde, yani aracından öyle abartı bir ses çıkmaz baştan söyleyeyim sonra vay efendim demiştin olmasın :) bunun dışında aracın performansına bağlı bir artırma olur. ha çok ses mi çıkmasını istiyorsun. benim gibi egzoz çıkış kısımında ki kazan ile borunun arasında kalan küçük boruya kibrit kutusu kadar delik açtır derim alt devirlerde tatlı ses alırsın :)

Geri
Üst Alt