Leon 3d paspas | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon 3d paspas

karasel1

Kayıtlı Üye
arkadaşlar belki arayanınız vardır diye yazıyorum bugün gittigidiyordan aldığım 3d paspaslarım geldi çok hoşuma gitti beklediğimden iyi oldu sadece tek sorun paspas tutacaklarına tam denk gelmiyor ama yinede 10 üzerinden 9 veririm almak isteyen arkadaş varsa bana gönderenin numarası faturada yazıyor 02164594733

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bilgi için teşekkürler haluk kardeşimiz sayesinde daha evvleden bayağı bir aydınlandık bu konuıda.. :D [MENTION=23119]haluk_dongel[/MENTION]

REİS38

Kayıtlı Üye
bilgilendirme için teşekkürler alacakl arkadaşlarımıza fikir verir

SERCAN AKSOY

Kayıtlı Üye
arkadaşlar belki arayanınız vardır diye yazıyorum bugün gittigidiyordan aldığım 3d paspaslarım geldi çok hoşuma gitti beklediğimden iyi oldu sadece tek sorun paspas tutacaklarına tam denk gelmiyor ama yinede 10 üzerinden 9 veririm almak isteyen arkadaş varsa bana gönderenin numarası faturada yazıyor 02164594733
Ürünü almış oldugunuz yer benim eski çalıştığım aksesuar firması telefon numarası ezberimdedir İstanbul/Kartal da :) ürünleri biliyorum uyumluluk konusunda ve kalite konusunda oldukça yeterliler bende rahatça tavsiyede edebilirim :)

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
fotoğraf varsa paylaşırsanız sevinirim, aynı benimkinden miymiş bi bakayım...