Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 3d paspas

karasel1

Kayıtlı Üye
arkadaşlar belki arayanınız vardır diye yazıyorum bugün gittigidiyordan aldığım 3d paspaslarım geldi çok hoşuma gitti beklediğimden iyi oldu sadece tek sorun paspas tutacaklarına tam denk gelmiyor ama yinede 10 üzerinden 9 veririm almak isteyen arkadaş varsa bana gönderenin numarası faturada yazıyor 02164594733

Bilgi için teşekkürler haluk kardeşimiz sayesinde daha evvleden bayağı bir aydınlandık bu konuıda.. :D [MENTION=23119]haluk_dongel[/MENTION]

bilgilendirme için teşekkürler alacakl arkadaşlarımıza fikir verir

arkadaşlar belki arayanınız vardır diye yazıyorum bugün gittigidiyordan aldığım 3d paspaslarım geldi çok hoşuma gitti beklediğimden iyi oldu sadece tek sorun paspas tutacaklarına tam denk gelmiyor ama yinede 10 üzerinden 9 veririm almak isteyen arkadaş varsa bana gönderenin numarası faturada yazıyor 02164594733

Ürünü almış oldugunuz yer benim eski çalıştığım aksesuar firması telefon numarası ezberimdedir İstanbul/Kartal da :) ürünleri biliyorum uyumluluk konusunda ve kalite konusunda oldukça yeterliler bende rahatça tavsiyede edebilirim :)

fotoğraf varsa paylaşırsanız sevinirim, aynı benimkinden miymiş bi bakayım...

Geri
Üst Alt