Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2015 Style paket sonradan led far olurmu..

Negatif

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere benim aracım Leon 2015 style ledsiz paketi yalnız ben aracıma sonrada led paketi taktırabilirmiyim böyle bir imkan varmı eğerki varsa bana sonradan sıkıntı çıkarırmı parasını geçtim araştırdım ist.bir firma yapıyor hemen aradım fiyatını felan sordum 4.000 tl olur senin farları alırsak 3.500 tl olur dedi ama benim kafa karışık aldığındada hiçbir şey yapmana gerek yok önü takarsın arka farlarada direnç ve yazılım gerekecek sadece dedi sizce olay bu kadar mı basitmi arkadaş :) gerçekten böyleyse alacağımda sizlerdende bir fikir alayım dedim..şimdiden paylaşımlarınız için teşekkür ederim :) bu arada aracımda aşağıdaki gibidir..
WhatsApp Image 2017-01-13 at 17.15.13.jpeg

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Merhaba arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere benim aracım Leon 2015 style ledsiz paketi yalnız ben aracıma sonrada led paketi taktırabilirmiyim böyle bir imkan varmı eğerki varsa bana sonradan sıkıntı çıkarırmı parasını geçtim araştırdım ist.bir firma yapıyor hemen aradım fiyatını felan sordum 4.000 tl olur senin farları alırsak 3.500 tl olur dedi ama benim kafa karışık aldığındada hiçbir şey yapmana gerek yok önü takarsın arka farlarada direnç ve yazılım gerekecek sadece dedi sizce olay bu kadar mı basitmi arkadaş :) gerçekten böyleyse alacağımda sizlerdende bir fikir alayım dedim..şimdiden paylaşımlarınız için teşekkür ederim :) bu arada aracımda aşağıdaki gibidir..
Ekli dosyayı görüntüle 14329

Sahibinden çıkma bulup herhangi bir oto elektrikçisinde montaj yaptırabilirsiniz. Elektrikçinin dediği gibi ön farlar soket sokete uyuyor diye biliyorum. Arka fara takacağınız yeni far led olduğu için standart ampul voltajının düşürülmesi için direnç gerekebilir. Yazılımla da ledleri aktif ediyorlar. Çok zor işlemler değil. Kazalı araçların üzerinden alabilirsiniz farları.

Beyin değişmeden yada iyi bir yazılım olmadan çalışmıyor elektrik kontrol kodlaması farklı

Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim geri vazgeçtim zahmetli bir işe benziyor zaten kafam karışıktı birde bu işin içinde olan bir arkadaşım var oda takarsan muayeneden geçmeyebilir dedi gidipte 4.000 tl riske atmak var hadi onu geçtim muayeneden geçmezse al başına belayı :)

Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim geri vazgeçtim zahmetli bir işe benziyor zaten kafam karışıktı birde bu işin içinde olan bir arkadaşım var oda takarsan muayeneden geçmeyebilir dedi gidipte 4.000 tl riske atmak var hadi onu geçtim muayeneden geçmezse al başına belayı :)

Muayeneden geçmeme durumu olacağını sanmıyorum. Öyle olsa Ledli Leonların hepsinin kalması gerekirdi. Far yıkama opsiyonel olarak kış paketinde sunuluyor çünkü. Kaldı ki, led farlar için far yıkama olma zorunluluğu yok.

Geri
Üst Alt