Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2015 Fr - Gizli Özellikler;

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Merhabalar Arkadaşlar;

Dün profesyönel bir arakadaşa aracımın tüm gizli özelliklerini açtırdım, aracımı daha çok sevmeye başladım :)

- Kadran selamlama,
- Ayna tek tuşla kapatma,
- Sağa veya Sola döndüğümde, dönüş yönündeki sis farlarının yanması,
- Arabayı açtığımda veya kapattığımda korna çalması, isterseniz bu özelliği ekrandan kapatabiliyorsunuz,
- Klima otomatikteyken fan hız şiddetini görebilme özelliği,
- Arka park sensörünü dinamik görüntülü olması özelliği,
- Araç spor moddayken american park açma özelliği,
- Kalan yakıtın litre cinsinden gösterilmesi,

Başakşehirde bir arkadaşa yaptırdım, isteyen olursa benimle irtibat kursun, arkadaş istediğiniz yere gelip yapabiliyor...

Aynen öyle kardeşim, güzel oldu ya, ama saçmalık şu neden fabrika çıkışı açık gelmiyor bu özellikler bunu anlamış değilim..

Hayırlı olsun bende aynı şeyi 2012 fr im için düşünüyorum ama civarımda yapan ve bilen yok rica etsem 2012 fr in gizli özellikleri nelerdir öğrenebilirmisiniz

Sadece fr için mi geçerli ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende yaptırdım ve 50 tllik bir ücretle yapıldı. Arkadaşın bahsettinlerinden daha fazla özellik oldu diye hatırlıyorum. Sellektör yaparken sislerin yanması xds nin 100km den 120 ye çekilmesi geriye takıldığında sağ aynanın aşağı inmesi araç kilitledikten sonra açık kalan cam varsa bunun yağmur yağınca otomatik kapanması gibi. İstanbulda oturanlar için de bu konuda yardımcı olabilirim. Yer anadolu yakasında.

Geri
Üst Alt