Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2013 konsol izi nasıl çıkar?

cearsas

Kayıtlı Üye
Merhabalar, Leon 2013 sahibiyim, bir hata yapıp telefon tutacağını konsola taktım, konsolun malzemesi yumuşak olduğu için vakumla aşağıdaki resimdeki gibi (resimden çok anlaşılmıyor, halka şeklinde iz) iz bıraktı, nasıl düzeltebilirim? Düzeltmek için bir malzeme var mıdır?

f41oi8.jpg

Ekli dosyalar

• f41oi8.jpg
    f41oi8.jpg
    233.9 KB · Görüntüleme: 22
Torpido parlatıcı sütler ile temizlendiğinde düzelecektir sanırım.

Torpido parlatıcı sütleri uygulamanız halinde iz geçebilir ama bu sefer güneşe karşı giderken torpidonun parlaması ön cama yansıyarak sürüşü zorlaştırabilir. Benim tavsiyem Sonax'ın mat torpido temizleme ürünü olabilir. Ve ya arap sabunlu suyla silinebilir.

yumuşak malzemeyse torpidon zamanla düzelir diye düşünüyorum. sünger etkisi gibi eski haline dönerbilir...

Düzelir kardeşim... Yumuşak malzeme olduğu için toplar kendini merak etme...

zamnla gecer o sımdı o kısım bellı sure ısık almamıs dıger kısımlarla arasında renk farkı olusmus pek can sıkıcak bır durum yok

bence takma sakınan göze çöp batar bişey yok orda

Geri
Üst Alt