Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2013 cam acma kapamayi kırdım

konu güncel hala bir sonuç bulamadım internettede bulamıyorum :(
çıkmacılara gezeceksin...servisteki parayı beğenmıyorsunuz cıkmacıyı da beğenmiyonuz :) cunku sizi kazıklamaya çalışmışlar komple satmaya kalkmışlar :) şöfor mahalı kapısında ön ciftlidir arkada ciftlidir..sana arka lazım...
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA
1K3959857A CAM AÇMA DÜĞMESİ SOL ÇİFTLİ (ITL)
9.jpg
20 TL 23,6 TL
alın kendiniz takın söküm için yotubeden yardım alabilirsiniz.bende yardım edebilirim...butonda bişi yoktur belki pislikde olabilir.bende de olmuştu wd 40 sıktım düzeldi...plastik tırnaklıdır...buton soketlidir...ön arka aynıdır
parça kodu orda malzemeyi al gerisi kolay 23.6 lira bursa doğuş otoda..2 nolu parça
cam.png

konu güncel hala bir sonuç bulamadım internettede bulamıyorum :(
aslında onu çıkarmak çoğu arabada kolaydır tırnakları vardı baş ve son tarafında döşemeye zarar vermeyecek bir aletle kastırın görürsünüz.yada parçayı alın sanayide 20 liraya takarlar yerine bence öyle ahım şahım işçilik yok orayı söküp altındaki soketi çıkaracak düğmeye üstten aşağı basıp çıkaracak.

Geri
Üst Alt