Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2013 cam acma kapamayi kırdım

seymen_brs

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şoför tarafanin camını biraz fazla bastırıp kırdım servise sordum 210 tl + servis parası 100tl üstü cikar diyor yansaniyisine 150 tl diyorlar taktirmayada sanırsam 50 tl alirlar varmi pratik yapabilecegimiz birşey bursada varmi yada yaptıracağım bir yer ?
20160615_184650-resized-2048.jpg

Kendinde taka bilirsinn

Sent from my iPhone using Tapatalk

Onu acmam biraz zor gibi tornavidasi farkli birde bir tane vida bulabildim birde teyp ile sorunum var az once oldu ses yarida kaldi acilmiyor yaridan yukari gitmiyor anlamadim gitti durup duruken

ben kendim değiştirdim gecen izinde çalışmıyordu...kendiniz değiştirebilirsiniz..az sabır isteyen iş ama 100 lira cebınızde kalabılır

Kaca aldiniz hocam birde nerden tamin ettiniz
120 liraya sanırım..euro değişken oldugundan doğuş politkası hep aynı senaryolar :) el beceresi isteyen bi iş 10 dk sürmez.tırnaklarıdır..tornavida kullanmayın plastiğe zarar verebilir.plastick trim sökümleri için alet edavatları var.ucuzdur temin edin gerisi kolay.hem temizlemiş olursunuz nemli bezle
[doublepost=1466012307,1466012161][/doublepost]her zaman lazım olur bulunsun bagajda :)
Car Door Plastic Trim Panel Dash Installation Removal Pry Tool Kit 12pcs | eBay

120 liraya sanırım..euro değişken oldugundan doğuş politkası hep aynı senaryolar :) el beceresi isteyen bi iş 10 dk sürmez.tırnaklarıdır..tornavida kullanmayın plastiğe zarar verebilir.plastick trim sökümleri için alet edavatları var.ucuzdur temin edin gerisi kolay.hem temizlemiş olursunuz nemli bezle
[doublepost=1466012307,1466012161][/doublepost]her zaman lazım olur bulunsun bagajda :)
Car Door Plastic Trim Panel Dash Installation Removal Pry Tool Kit 12pcs | eBay
Peki hocam kapinin dosemesini komple sokmeden degistirebiliniyormu ? Birde su teyp isine yardim etseniz durup dururken sese sınır koydu yariya kadar açılıyor yaridan sonra açılmıyor normalde açılıyordu durup duruken oldu anlamadim gitti :(

20160615_184522-resized-2048.jpg

Peki hocam kapinin dosemesini komple sokmeden degistirebiliniyormu ? Birde su teyp isine yardim etseniz durup dururken sese sınır koydu yariya kadar açılıyor yaridan sonra açılmıyor normalde açılıyordu durup duruken oldu anlamadim gitti :(

Ekli dosyayı görüntüle 12758
kapı sökülmesine gerek yok.üstündeki cerceveyi cıkaracaksınız ve hemen sonrasında cam butonu soketden ayırmak olacak... ses ayarlarından volume durumlarına bakın.sınırlamayı siz koymuş olabilirsiniz ya da yuksesk sesle kulağa zararlı oldugu için ayarlardan kapalı pozısyonda olabilir.menuyu kurcalayın bence...yoksa doğru servise elektriksel donanımda sıkıntı var demektir

ses olayı çözüldü ama şu cam açma butonunu sökemedim korkuyorum daha doğrusu kırılır diye internettede bulamadım resimli detaylı foto video gibi birşey :(

ses olayı çözüldü ama şu cam açma butonunu sökemedim korkuyorum daha doğrusu kırılır diye internettede bulamadım resimli detaylı foto video gibi birşey :(
hiç uğraşma özel serviste eli yatkın birini bul halletsin madem...kırılırsa plastık parçalar pahalı masrafa girme :)

Geri
Üst Alt